reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny! Skończyłam dzisiaj 9tc, jutro 9t1d :) Pierwsze usg i potwierdzenie ciąży było trzy tygodnie temu - 6t1d, Maluszek miał 0,5cm i biło serduszko :) Termin wg dnia OM na 27 czerwca :)

md6m5j9k09om.jpg


Jutro kolejna wizyta, nie mogę się doczekać! Z drugiej strony boję się, czy wszystko w porządku, bo nie dotyczyły i nie dotyczą mnie ani mdłości ani wymioty... Mam wszystkie objawy ze strony piersi, bóle głowy i pleców, tak mocno, że aż drętwieje mi prawa noga... Czytałam o tym, to podobno normalne ;)

Nawiązując do ostatniego wątku - nie używam płynów do higieny intymnej, ale myślę o tym, niedługo pewnie coś wybiorę :)

Jeszcze raz - baaaaaardzo się cieszę, że mogę być tutaj z Wami :)
Witamy
Spokojnej ciąży .tu co rusz jakieś nowe "przygody" się dzieją

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wlasnie skończyłam kompiel z painka o zapachu czekolady z pomarańczą a ta przyjemność poprzedzal kebab;D a akurat ochote mialam na ogorka;) i byl w srodeczku[emoji7] ale calego nie zjadłam chodz nadal mam ochotę na lody waniliowe. Ah... Szlak by to trafił

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanie dla zmiany i oczyszczenia glowy. Stosujecie plyny do higieny intymnej?
Mi koleżanka poleciła GINEXID - taką piankę do higieny intymnej. Poczytałam w internecie i kupiłam bo mega spodobały mi się jej właściwości - jestem plus minus w 1/3 opakowania (mam wrażenie, że nigdy się nie skończy!) i nie wiem czy kupię jeszcze raz ;) Niby super, ale to uczucie chłodzenia sprawia, ze czuję jakbym była na nią uczulona :D W każdym razie zawsze myłam się zwykłym płynem do mycia i nigdy takich "wrażeń" nie miałam ;)
 
Używam płynu, ale dopiero teraz doczytałam na blogu srokao, że mój ma składnik silnie wysuszający, więc planuję go zmienić na Białego Jelenia :p
Gratuluję udanych wizyt :)
Moja wizyta była 4 tygodnie temu, a na kolejna mam przyjść dopiero po badaniu prenatalnym, które mam 7.12... coś rzadkie te wizyty w porównaniu do waszych xd
 
Heyka :)
Ja sobie kupiłam słoik nutelli od lat nie jadłam ! Dzisiaj musiałam go mieć ! :)
Mdłości mi ustępują, śmieje się, że zaczynam rozszerzać dietę :) z czego bardzo się cieszę.
Jutro mam wizytę u lekarza, idę założyć kartę ciąży, mam nadzieję, że zgodnie z rozmową dostanę l4. Nie daję rady już w pracy, ciągle chodzę przeziębiona, brzuch po kilku godzinach boli, w domu dochodzi ból pleców.. Dzisiaj bardzo mnie boli, martwię się..
 
reklama
Heyka :)
Ja sobie kupiłam słoik nutelli od lat nie jadłam ! Dzisiaj musiałam go mieć ! :)
Mdłości mi ustępują, śmieje się, że zaczynam rozszerzać dietę :) z czego bardzo się cieszę.
Jutro mam wizytę u lekarza, idę założyć kartę ciąży, mam nadzieję, że zgodnie z rozmową dostanę l4. Nie daję rady już w pracy, ciągle chodzę przeziębiona, brzuch po kilku godzinach boli, w domu dochodzi ból pleców.. Dzisiaj bardzo mnie boli, martwię się..
Smacznego . Heh. Ja pozarlam pierogi ruskie ż wiśniowym jogurtem i ż cukrem [emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry