reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Kurde Wy już wszystkie po genetycznych albo na dniach macie a ja w czwartek idę w sumie tak się czuje jak na pierwsza wizytę! Bo jak byłam ciążę potwierdzić to był 7tydz a cisza w wieku 5tyg i nic nie było tylko pęcherzyk... l4 i kolejna wizyta na 23.11 - początek 11tyg..
Tak się demerwuje! Przedtem nic nie było a teraz ma już mieć 3cm! Takie to dla mnie nierzeczywiste, straszne to jest że jeszcze dzieciątka na tym etapie nie widziałam:(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj nie ja czekam na badania az do 11grudnia do 13tc

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurde Wy już wszystkie po genetycznych albo na dniach macie a ja w czwartek idę w sumie tak się czuje jak na pierwsza wizytę! Bo jak byłam ciążę potwierdzić to był 7tydz a cisza w wieku 5tyg i nic nie było tylko pęcherzyk... l4 i kolejna wizyta na 23.11 - początek 11tyg..
Tak się demerwuje! Przedtem nic nie było a teraz ma już mieć 3cm! Takie to dla mnie nierzeczywiste, straszne to jest że jeszcze dzieciątka na tym etapie nie widziałam:(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez jeszcze nie mialam badan, nawet terminu nie mam.
Dzisiaj mam 8t6d a wizyte mam w nastepny poniedzialek.
 
Ja też tzw. USG genetyczne mam dopiero w poniedziałek(27.11) w 13 tygodniu. Tym bardziej licze że bobas da się podglądnąć [emoji4]

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AgaRS90 ja też mam wizytę 23.11 :) na którą masz? ja na 9:30 się zapisałam, planuję zabrać męża, może lekarz pozwoli mu zobaczyć maleństwo, ale słyszałam że on pozwala partnerom dopiero w późniejszym etapie, jak już dzidzia jest większa, nie wiem czemu tak w sumie.

@TamiSu będzie mieć prenatalne w moje urodziny :)
 
Witajcie dziewczyny. Fajnie że wam na prenatalnych lekarz powiedział jakiej płci dzieciątka będziecie miały. To moje pierwsze maleństwo i właśnie siedzę jak na szpilkach i czekam na swoje badanie prenatalne. Mam nadzieję że lekarz powie mi płeć dziecka :-) w sobotę jak byłam na badaniu to zapytałam czy już coś tam doktor widzi ale powiedział mi że nie to jest ważne tylko by dziecko było zdrowe więc trochę mnie to zmartwilo nie wiem czemu
Trzymam kciuki :) Napewno będzie ok, niektórzy lekarze nie lubią mówić o płci na tak wczesnym etapie bo łatwo o pomyłkę, zarówno chłopiec jak i dziewczynka mają wyrostki płciowe i bez dobrego sprzętu można się pomylić. Zresztą nawet przy dobrym sprzęcie można ;) Najpewniej płeć można określić ok. 16 tygodnia. Powodzenia! :)
 
Ja slyszlam ze z chlopca bardzo latwo robi sie dziewczynka. GdyŻ narządy roRozrodcze dziewczynek sa nabrzmiale i mylone czasami z chlopcami;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój się tak ucieszył,że będziemy mieć córeczkę że szkoda będzie jak się to zmieni chociaż myślę że to mało prawdopodobne że będzie inaczej bo lekarz jest w tym dobry,który mi powiedział....A jak nie to też będziemy szczęśliwi ważne żeby zdrowe było.

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja slyszlam ze z chlopca bardzo latwo robi sie dziewczynka. GdyŻ narządy roRozrodcze dziewczynek sa nabrzmiale i mylone czasami z chlopcami;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie ok 12 tc narządy żeńskie się wykształcają, da wtedy nabrzmiałe i często odczytywane jako "chłopiec"..

U nas na obiad kopytka z potrawka z kurczaka:)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry