reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Witajcie dziewczyny. Fajnie że wam na prenatalnych lekarz powiedział jakiej płci dzieciątka będziecie miały. To moje pierwsze maleństwo i właśnie siedzę jak na szpilkach i czekam na swoje badanie prenatalne. Mam nadzieję że lekarz powie mi płeć dziecka :-) w sobotę jak byłam na badaniu to zapytałam czy już coś tam doktor widzi ale powiedział mi że nie to jest ważne tylko by dziecko było zdrowe więc trochę mnie to zmartwilo nie wiem czemu
Daj znać czy było widać ja mam jutro badania prenatalne tez się nie mogę doczekać
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Fajnie że wam na prenatalnych lekarz powiedział jakiej płci dzieciątka będziecie miały. To moje pierwsze maleństwo i właśnie siedzę jak na szpilkach i czekam na swoje badanie prenatalne. Mam nadzieję że lekarz powie mi płeć dziecka :-) w sobotę jak byłam na badaniu to zapytałam czy już coś tam doktor widzi ale powiedział mi że nie to jest ważne tylko by dziecko było zdrowe więc trochę mnie to zmartwilo nie wiem czemu
Daj znać jak będziesz po [emoji1]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Inhalatora nie mam ale ale odciagam katar i krople na katar zapuszczam. Wiec puki co pod kontrola alleluja ze nie ma gorączki.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mecenasowa27 trzymam kciuki. Co do wypowiedzi lekarza poniektórzy uwazaja ze plec nie jest ważna i czas który maja poswiecic na sprawdzanoe jej wola poswiecic na wymiary i ogolna obserwacje;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj byłam na teście PappA, przesla wyniki od razu tam gdzie będę miała prenatalne, dzisiaj się umówiłam i termin mam na 30.11 mam nadzieję, że dzidzia rozwija się bez wad. Dzisiaj mam jakąś zalamke, chyba trochę boję się takich badań, a w domu mój 2,5latek daje mi tak popalić, że już nie wiem jakich sposobów na niego szukać i gdzie.. Macie też ktoras takie problemy z dzieckiem? Bije rzuca czym popadnie, krzyczy, zero reakcji na prośby, groźby.. Córce co rusz wyrywa włosy bądź ja ugryzie, no brak słów.. Wysiadam ;/
 
Kurde Wy już wszystkie po genetycznych albo na dniach macie a ja w czwartek idę w sumie tak się czuje jak na pierwsza wizytę! Bo jak byłam ciążę potwierdzić to był 7tydz a cisza w wieku 5tyg i nic nie było tylko pęcherzyk... l4 i kolejna wizyta na 23.11 - początek 11tyg..
Tak się demerwuje! Przedtem nic nie było a teraz ma już mieć 3cm! Takie to dla mnie nierzeczywiste, straszne to jest że jeszcze dzieciątka na tym etapie nie widziałam:(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mecenasowa27 trzymam kciuki. Co do wypowiedzi lekarza poniektórzy uwazaja ze plec nie jest ważna i czas który maja poswiecic na sprawdzanoe jej wola poswiecic na wymiary i ogolna obserwacje;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieję że właśnie stąd wynikała odpowiedź lekarza. Za niedługo moja kolej a żołądek mam związany na supelek z tych nerwów. Nie miałam pojęcia ze te wizyty wszystkie są takie stresujące :( ale lepiej zrobi to badanie i mieć spokój przynajmniej, oby był spokój po tych badaniach :-)
 
Kurde Wy już wszystkie po genetycznych albo na dniach macie a ja w czwartek idę w sumie tak się czuje jak na pierwsza wizytę! Bo jak byłam ciążę potwierdzić to był 7tydz a cisza w wieku 5tyg i nic nie było tylko pęcherzyk... l4 i kolejna wizyta na 23.11 - początek 11tyg..
Tak się demerwuje! Przedtem nic nie było a teraz ma już mieć 3cm! Takie to dla mnie nierzeczywiste, straszne to jest że jeszcze dzieciątka na tym etapie nie widziałam:(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też nie. usg mam 04.12. o mam zdecydować czy chce genetyczne .jak tak to będzie jeszcze raz parę dni później. także nic się nie martw ,czekamy razem [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Inhalatora nie mam ale ale odciagam katar i krople na katar zapuszczam. Wiec puki co pod kontrola alleluja ze nie ma gorączki.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Jakby katar się nasilił to popytaj wśród znajomych może ktoś ma i pożyczy, w ośrodkach zdrowia też wypożyczają za odpłata często..

A swoją drogą inhalator to dobry zakup, szczegolnie przy dzieciach, ja jak tylko mała zacznie mieć katar zaraz robię jej z soli fizjologicznej i szybciej katar mija, sama sobie też robię inhalacje jak jest potrzeba.

Możesz też przed kąpielą odpuścić gorącą wodę w łazience żeby zaparować łazienkę, dobrze robi też kąpiel pod prysznicem.

A w nocy jakby jej dokuczał katar to przewiesc przez łóżeczko np flanelowa pieluchę namoczoną w wodzie, nawilży powietrze trochę.
Chyba że masz nawilżacz powietrza to jej włącz zanim pójdzie spać i w nocy może chodzić..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry