reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Podasz jakieś źródło? Ja dzisiaj pytałam babeczki po badaniu, a jest to jeden z certyfikowanych lekarzy FMF, więc nie mam powodów jej nie wierzyć ;)
Mamaginekolog livea zrobiła o tym u siebie fajnego - super to wytłumaczyła!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymam kciuki ja jutro mam badanie prenatalne. Jak długo czeka się na wyniki? Będę robić usg i pappa więc usg to chyba od razu dowiem się co i jak ale na wynik krwi chyba będę musiała czekać trochę co nie?
Powodzenia! u nas na wynik Pappa czeka się 7 dni, ale to pewnie zależy od miejsca
 
Każda robi jak uważa i to jest indywidualna decyzja ....niektórych przeraża koszt inni nie patrzą na kasę jeszcze inni mają to zapewnione przez NFZ z różnych powodów i robią to automatycznie...Ja osobiście długo myślałam i stwierdziłam że będę robiła tylko usg bo mi te ułamki nic nie dadzą i To prawdopodobieństwo będzie mnie stresowało bo zawsze jest jakiś procent A nic nie daje 100%pewności ...zamiast tego testu wolę usg polowkowe

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
wiadomo, że każda podejmuje decyzję sama i różne czynniki maja na to wpływ. 100% pewności daje tylko amniopunkcja, ale ją się robi tylko po wyraźnych wskazaniach (np. złe wyniki Pappa) no i jest to badanie inwazyjne.
Najważniejsze, żeby wyniki były dobre, czego wszystkim życzę!!!
 
Dziękuję :) Z tego wniosek, że ilu lekarzy tyle opinii. Dlatego dla świętego spokoju ja postanowiłam znaleźć super lekarza i tam się konsultować. Żeby nie zwariować w natłoku sprzecznych informacji :) Ale tak jak mówiłam ja w pierwszej ciąży tez się skusilam na pappa. A że jest to badanie nieinwazyjne, a ma dać przyszłym mamom wewnętrzny spokój to choćby dlatego nie zaszkodzi ;)
Witam się dziewczyny i życzę miłego dnia 
 
Hej, ja już też po wizycie.
Wszystkie wyniki ok, chociaż mam iść do internisty skonsultować FT4, bo mam na poziomie 8, a podobno w ciąży powinno być na poziomie 10, miała tak któraś?
No i wyszły bakterie w moczu, ale mam pobrać jeszcze raz bo może źle pobrałam, jak nie to dostanę coś na infekcje.
Dzidzia 3,7 cm. A 04.12 mam prenatalne, koszt ogromny. Usg 280 zł a PAPPA 180 zł. Kurcze...nie wiem czy ten Pappa robić....

Ja też 4.12 mam prenatalne, ale będzie jednak tylko usg ma razie. Moja nowa ginekolog przekonała mnie, że jeśli usg będzie prawidłowe to nie ma co fundować sobie stresu, skoro mam już dwoje zdrowych dzieci.
 
Hej dziewczyny;) u nas noc z prezbojami mala ma katar budzila sie z wielkim placzem jestem padnieta. Na szczeacie katarek doelikatny ale juz przeszkadza. Ja zaczelam kuracje czosnkiem by nie zachorowac. Od noej2;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny;) u nas noc z prezbojami mala ma katar budzila sie z wielkim placzem jestem padnieta. Na szczeacie katarek doelikatny ale juz przeszkadza. Ja zaczelam kuracje czosnkiem by nie zachorowac. Od noej2;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
A masz inhalator? Dobrze było by małej robić inhalacje z soli fizjologicznej albo solankowej 2-3 x dziennie, nie szkodzi a fajnie nosek pomoże oczyszczać i szybciej z reguły katar przechodzi..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Fajnie że wam na prenatalnych lekarz powiedział jakiej płci dzieciątka będziecie miały. To moje pierwsze maleństwo i właśnie siedzę jak na szpilkach i czekam na swoje badanie prenatalne. Mam nadzieję że lekarz powie mi płeć dziecka :-) w sobotę jak byłam na badaniu to zapytałam czy już coś tam doktor widzi ale powiedział mi że nie to jest ważne tylko by dziecko było zdrowe więc trochę mnie to zmartwilo nie wiem czemu
 
Do góry