reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U nas imiona dawno wybrane. Chłopiec będzie Jan Antoni lub Jan Władysław/Romuald (to jeszcze niepewne), ale napewno będzie Janek ;) a dziewczynka Jagoda Antonia.

Jenyyy, ale.mi dzisiaj głowę rozsadza. I jalaś taka niespokojna jestem, czuję takie drżenie. To pewnie zmęczenie, bo jestem na nogach od 5 i cały dzień mega aktywnie. Padam na twarz. A moje dzieciaki mają jakieś turbo doładowanie.
 
reklama
U nas imiona dawno wybrane. Chłopiec będzie Jan Antoni lub Jan Władysław/Romuald (to jeszcze niepewne), ale napewno będzie Janek ;) a dziewczynka Jagoda Antonia.

Jenyyy, ale.mi dzisiaj głowę rozsadza. I jalaś taka niespokojna jestem, czuję takie drżenie. To pewnie zmęczenie, bo jestem na nogach od 5 i cały dzień mega aktywnie. Padam na twarz. A moje dzieciaki mają jakieś turbo doładowanie.
U nas też jeśli chłopak to będzie Jan, a co do dziewczynki to nie wiemy, dopiero myślimy nad tym.
Mąż zaproponował Stefanie po babci, bo 1sza córka też po babci imię ma.
A Jan też byłoby po dziadku. Kolejny dziadek był Stanisław i też nam się podoba.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, ja już też po wizycie.
Wszystkie wyniki ok, chociaż mam iść do internisty skonsultować FT4, bo mam na poziomie 8, a podobno w ciąży powinno być na poziomie 10, miała tak któraś?
No i wyszły bakterie w moczu, ale mam pobrać jeszcze raz bo może źle pobrałam, jak nie to dostanę coś na infekcje.
Dzidzia 3,7 cm. A 04.12 mam prenatalne, koszt ogromny. Usg 280 zł a PAPPA 180 zł. Kurcze...nie wiem czy ten Pappa robić....
 
@mi.nu bardzo mi przykro :(

Ja już po USG genetycznym, ale w obliczu tej smutnej wiadomości jakoś mi głupio sie cieszyć...

Niemniej w skrócie: wszystko ok!
Przezierność prawidłowa, pozostałe markery też, termin pozostał bez zmian.
No i z dużym prawdopodobieństwem chłopak :cool2:
jr.jpg
 

Załączniki

  • jr.jpg
    jr.jpg
    76,8 KB · Wyświetleń: 394
Gratuluję udanej wizyty [emoji7]

Mi się dla chłopca bardzo podoba Fabian ale mężowi wcale :( a za to jakby jednak była dziewczynka to nie miałabym żadnego pomysłu.

Wrocilyscie się do imion i przypomniało mi się, że miałam na pisać jak mam na imię jak juz powiem wszystkim o ciąży :D

Moje imię to WIRGINIA. Wiele osób które nowo poznawałam myślałam że to moje przezwisko [emoji14] teraz mogę wam na pisać bo w razie gdyby ktoś tu był bądź podczytywal z mojego otoczenia to szybko by fakty po łapał ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, ja już też po wizycie.
Wszystkie wyniki ok, chociaż mam iść do internisty skonsultować FT4, bo mam na poziomie 8, a podobno w ciąży powinno być na poziomie 10, miała tak któraś?
No i wyszły bakterie w moczu, ale mam pobrać jeszcze raz bo może źle pobrałam, jak nie to dostanę coś na infekcje.
Dzidzia 3,7 cm. A 04.12 mam prenatalne, koszt ogromny. Usg 280 zł a PAPPA 180 zł. Kurcze...nie wiem czy ten Pappa robić....
Mi lekarka powiedziała, że prawidłowo zrobione USG daje 92% pewności, z testem PAPPA wzrasta do 95%, więc niewiele w sumie zmienia. Ja w pierwszej ciąży robiłam, w pozostałych, po zgłębieniu tematu, już nie :)
 
Hej, ja już też po wizycie.
Wszystkie wyniki ok, chociaż mam iść do internisty skonsultować TS4, bo mam na poziomie 8, a podobno w ciąży powinno być na poziomie 10, miała tak któraś?
No i wyszły bakterie w moczu, ale mam pobrać jeszcze raz bo może źle pobrałam, jak nie to dostanę coś na infekcje.
Dzidzia 3,7 cm. A 04.12 mam prenatalne, koszt ogromny. Usg 280 zł a PAPPA 180 zł. Kurcze...nie wiem czy ten Pappa robić....
Ja nie robiłam bo stwierdziłam że najpierw zrobię usg i jak lekarza coś zaniepokoi to wtedy zrobię i dziś miałam robione i nie potrzebuję tego wyniku

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi lekarka powiedziała, że prawidłowo zrobione USG daje 92% pewności, z testem PAPPA wzrasta do 95%, więc niewiele w sumie zmienia. Ja w pierwszej ciąży robiłam, w pozostałych, po zgłębieniu tematu, już nie :)
Dlatego ja też jestem zdania że najpierw USG a jak coś wyjdzie nie tak to test Pappa.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, dostałam L4 ;) poza tym chyba wszystko ok, chociaż zmartwilam się, że dostałam skierowanie na prenatalne i na ten test PaPpa tak was tu czytałam i w sumie mało się orientowalam o co chodzi, bo jakoś nie zamierzałam sama od siebie robić, ale skoro lekarz chce.. Mam nadzieję, że to tak bez podstawnie żeby było. Jutro idę na ten test, a w przyszłym tygodniu na prenatalne- tyle dobrze, że z NFZ.. Spokojnej nocy ;) PS. Nasza fasolka ma 5,28 cm
 
Do góry