reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Witam. Postanowiłam dołączyć.Termin mam na 20 czerwca to moja trzecia ciąża i ....jestem mega przerażona.Wlasciwie to od zapłodnienia jestem cały czas chora przez zapalenie ucha, pęcherza po zapalenie płuc ale walczę i wierzę że będzie dobrze. Na ostatnim USG serduszko biło dzidzia rośnie zobaczymy co będzie dalej po tym zapaleniu płuc i antybiotyku. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam wszystkich cieplutko
 
reklama
Cześć dziewczyny, mało sie udzielam bo nie mialam zwyczajnie czasu. Wczoraj byłam na wizycie u lekarza, zaczal sie 12tc. Lekarz chciał zrobic usg pierwszego trymestru ale niestety maleństwo za małe, ma 4,3cm.. troche sie martwie,ze juz ten tydzien a taki maluszek.. dostalam tabletki na wymioty, complex witaminy b i mam przyjsc za dwa tyg na kolejne usg. No i zwolnienie do swiat tez dostałam.. :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, mało sie udzielam bo nie mialam zwyczajnie czasu. Wczoraj byłam na wizycie u lekarza, zaczal sie 12tc. Lekarz chciał zrobic usg pierwszego trymestru ale niestety maleństwo za małe, ma 4,3cm.. troche sie martwie,ze juz ten tydzien a taki maluszek.. dostalam tabletki na wymioty, complex witaminy b i mam przyjsc za dwa tyg na kolejne usg. No i zwolnienie do swiat tez dostałam.. :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
O to fajnie. Czyli święta wypoczniesz ogarniesz dom i bez stresu ze sie nie wyrobisz

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry w sobotę :) U mnie szykuję się całkiem słoneczny dzień, może jakiś spacerek dziś sobie zrobię. Wczoraj przed pójsciem spać zjadłam tosty z czosnkiem, dziś jak obudziłam się o wpół do 7, wypiłam mleko z czosnkiem mam nadzieję że ozdrowieję przez weekand. Ale troszkę mam wrażenie , że mam takie tkliwe podbrzusze, tak od wczoraj wieczór coś mi się wydaje. Lekarza mam w środę , ale jeśli nie przejdzie to chyba skoczę do szpitala, no chyba że przesadzam?
 
U nas 1 stopień pokazuje....lekko zimno...A ja weekend w pracy niestety ale życzę wam owocnego odpoczynku

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas 1 stopień pokazuje....lekko zimno...A ja weekend w pracy niestety ale życzę wam owocnego odpoczynku

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
witam ! łącze się z Tobą w bólu.ja też we3kend w pracy. i do tego zaczyna się przedświąteczny "zapieprz" więc wrócę do domu na rzęsach. miłego dzionka dziewczynki [emoji4] [emoji4] [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi na drugiej wizycie termin przesunął się z 20 już na 14 czerwca. W czwartek byłam co prawda u lekarza ale zaraz idę do drugiego u którego chciałabym prowadzić ciąże i w końcu udało mi się do niego dostać. Ktoś odwołał wizytę w ostatniej chwili i dostałam wiadomość wolny termin no to lecę. Poza tym wczoraj wydarzyło się coś co mnie bardzo zmartwilo i dlatego postanowiłam pójść od razu. Jak korzystałam z toalety to na papierze zobaczyłam taki dość twardy zbitek śluzu miał kilka centymetrów długości i taki żółtawo brązowy kolor. Bardzo się martwię co to mogło być....
 
Hej dziewczyny witam się już z domku. Niby wszystko ok plamienia przeszły czasem tylko coś zakuje ale ogólnie dobrze się czuje tylko plecy bolą od leżenia. Od dwóch dni na noc straszne mdłości mnie nawiedzaja i kończy się wymiotami tak się zastanawiam czy może być to po luteinie która przyjmuje może za dużo tylko że biorę rano i wieczorem a dolegliwości tylko mam wieczorem.
Gratuluję wszystkim udanych wizyt, ja na genetyczne idę dopiero 27.11 więc trochę czasu przede mną.
 
reklama
Do góry