reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

No tak ale w pierwsze ciąży zazwyczaj później widać brzuszek a u mnie początek 12tygodnia.
Rodzice się na pewno ucieszyło :-)
Ja mam 9 tydzień a brzuch jak z synkiem w okolicach 18t. Boje się żeby nie był za duży bo plecy maga nie wytrzymać :/
Rodzice nic nowego ze szczęścia płakali :) dzisiaj jak z nimi rozmawiałam to tylko się wypytywali o 2 bobasa jak co chce zrobić co kupić [emoji23] za to teściowa wsciekla jak osa ze w ciąży jestem [emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny :D Ja z małą propozycją. Może któraś z Was ma ochotę dołaczyć do grupy na FB. Grupa mam czekających na swoje czerwcowe/lipcowe szczęscia 2018 :) Grupa jest tajna, więc nikt ze znajomych nie widzi, ze się do niej dołaczyło. A wiem, że niektórym łatwiej ogarniać internetowe pogaduchy na FB, stąd ta propozycja :)
Pozdrawiam, a chętne mamy prosze o wiadomość do mnie.. z miła chęcią dołaczę Was do grupy :*
 
Ja jestem z 84r. To moja druga ciaza.

Witamin na razie nie biore poza kwasem foliowym bo pije swiezo wyciskane soki

Dzis mialam stresujacy dzien - moj tata wyladowal na sorze. Zle sie poczul , na szczescie nic bardzo powaznego.

Moja corka mnie dzis rozbroila -mama w twojej pileczce w wodzie plywa chlopc - ma na imie betoniarka Krzysztof....

I tlumacze ze doktor jeszcze nie wie czy to chlopiec czy dzoewcxynka, ze trzeba poczekac i bedzie niespodzianka...

A mala siedzi siedzi... widac ze myli...
Mama moze byc sipstrzyczka gabrysia !

No to pozamiatane :D

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja z rocznika 85. To moja 5 ciąża ale mam tylko jedno dziecko póki co. Biorę sporo leków w tym zastrzyki clexane. Co do witamin to ja uważam, że powinno się brać zwłaszcza jak się ma mdłości i wymioty i nie jest się w stanie jeść odpowiednio. Biorę prenatal uno, choć dziś kupiłam już duo.
Mdłości po mału ustępują ale boli mnie pośladek i spojenie łonowe.

@waniliowe.love dlaczego teściowa jest wściekła, że jesteś w ciąży?

Hej, a ja się wczoraj dowiedziałam, że szwagierka też jest ciąży, ale termin ma na lipiec ;) moje mdłości nic nie mijają, kupiłam nawet te tabletki które tu byly polecane ale nie pomagają., na dodatek strasznie boli mnie mięsień bądź kość w posladku? Czy któraś tak ma bądź miała w poprzedniej ciąży..? Czasem wstać nie mogę bo tak boli. Zobaczymy co lekarz na to, muszę czekać do poniedziałku, chciałabym L4 ;)

Ja mam to samo z tym pośladkiem. Niestety to trochę mi wygląda na rwe kulszowa. Tylko trochę za wcześnie. W ciąży z synkiem miałam te dolegliwości około 35 tygodnia.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :D Ja z małą propozycją. Może któraś z Was ma ochotę dołaczyć do grupy na FB. Grupa mam czekających na swoje czerwcowe/lipcowe szczęscia 2018 :) Grupa jest tajna, więc nikt ze znajomych nie widzi, ze się do niej dołaczyło. A wiem, że niektórym łatwiej ogarniać internetowe pogaduchy na FB, stąd ta propozycja :)
Pozdrawiam, a chętne mamy prosze o wiadomość do mnie.. z miła chęcią dołaczę Was do grupy :*
Radzila bym dla czerwcowek zalozyc oddzielna. Za duzo dziewczyn bedzie i szczerze posty beda ginac na tablicy i bedzie rozstral dzieci od lipca do sierpnia. Bo czerwcowe urodza tez w maju ale pewnie z nami zostana a lipcowe nawet w sierpniu a beda na lipiec. Mam znajoma w starej grupie miala termin na grudzien i urodzila w sierpniu . ale zostala z nami bo to juz trauma jest:(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Olasec bo to dziwny człowiek. Jak jej powiedzieliśmy o ciąży to tylko z pogardą powiedziała: no to gratulacje. Na 100% chodzi o to ze nie pójdę nadal do pracy bo teraz ciąża a potem będę siedziała z dzieckiem w domu. A dla niej to ja od kwietnia do pracy miałam iść. Ona w ogóle o wszystko na mnie zła.
A rwa kulszowa od dołu pleców schodzi aż po pośladki, uda i łydki jeśli tak nie jest to nie ma.rwy kulszowej. Na pogotowiu lekarz mi to tłumaczył jak byłam 3 tygodnie temu

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Radzila bym dla czerwcowek zalozyc oddzielna. Za duzo dziewczyn bedzie i szczerze posty beda ginac na tablicy i bedzie rozstral dzieci od lipca do sierpnia. Bo czerwcowe urodza tez w maju ale pewnie z nami zostana a lipcowe nawet w sierpniu a beda na lipiec. Mam znajoma w starej grupie miala termin na grudzien i urodzila w sierpniu . ale zostala z nami bo to juz trauma jest:(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez tak uważam plus na grupę na fb przyjdzie jeszcze czas no puki co jest za wcześnie. I na mojej starej grupie jak wszystkie miały terminy na październik tak dziewczyny zaczęły rodzic w sierpniu później we wrześniu wiadomo w październiku cała masa i w listopadzie 2 skończyły także o tak będzie rozbieżność w terminach

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry