reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Witam i ja.mnie wieczorem męczą mdłości i ciagle mi się odbija.


U mnie w pracy podobnie.każdy ma pełno swoich obowiązków a teraz moje dostali bo ja od początku na l4.w ogóle towarzystwo u mnie w pracy się na mnie obrazilo jak im powiedziałam że w ciąży jestem i idę na zwolnienie.zupełnie nikt się do mnie nie odzywa.


A badalas hormony tarczycy?

Laski ale Wy młode jesteście 1994.u mnie dekada więcej :(
No i dla mnie już od dawna cały czas się odbija ale na ostatniej wizycie u lekarza od którego chodzić nie będę dowiedziałam się że to nie przez ciążę.podobno
 
A ja rocznik '90 i pierwsze dziecko ;)

No cóż, lekarz mi powiedział co do tych witamin, że nie powinno się za dużo brać bo tak maleńkie dziecko na początku nie potrzebuje aż tyle i mam szukać witamin w owocach i warzywach, i jeść zwłaszcza cytrusy. Notabene od ktorych ostatnio pojawia mi się wysypka na tułowiu :confused:
A co do Elevitu to powtarzam tylko słowa męża, pewnie taka mądra bym nie była ;) ale mam codziennie wykłady od farmaceuty. Suplementów w aptece masz od groma a tych prawdziwych leków, faktycznie przebadanych i sprawdzonych, które są wpisane na listę to na razie jest tylko ten Elevit. Nie mam go jeszcze i nie znam składu ale też wierzę że to co się w nim znajduje jest odpowiednie dla mamy jak i dla dziecka w brzuchu :)
Ja też ten.sam rocznik :-) za 5 dni mam urodziny i to moje dziecko :-)
 
Dziewczyny jestem już po badaniu... Wszyyystko w porządku, groszek się rozwija ma 51 mm, i waży 55 gram :D Są dwie nóżki , dwie rączki, kręgosłup prawidłowy, wszytsko w normie... Kamień z serca.... Płeć jeszcze nie do rozpoznania. trzymać nas będzie w niepewności ;)
Według USG wychodzi , że jestem w 11 tc 4 dzień, byłam przekonana że to 12.
23633567_1661717413849103_407291860_o.jpg
 

Załączniki

  • 23633567_1661717413849103_407291860_o.jpg
    23633567_1661717413849103_407291860_o.jpg
    75,6 KB · Wyświetleń: 379
Mecenasowa27 śliczny brzuszek :) O moim też co niektórzy mówią, że już widać , ja nie widzę, widzę mój tłuszczyk póki co...
Widzę kotełka ;) Jest bardzo podobny do mojego :) Super :p
 
@myllenne gratulacje udanej wizyty! Śliczny juz ten bobas [emoji7]
@Mecenasowa27 jak powiedziałam wczoraj rodzica o ciąży i chcieli żebym pokazała im jiz brzuch to byli w szoku jak oni mogli go wcześniej nie zauważyć jak rozmawialiśmy to im powiedziałam ze wtedy specjalnie zakładałam szerokie bluzki i starałam się bokiem do kamerki nie stawać [emoji23]
@Kaana trzymaj się. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry