reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Hej, a ja się wczoraj dowiedziałam, że szwagierka też jest ciąży, ale termin ma na lipiec ;) moje mdłości nic nie mijają, kupiłam nawet te tabletki które tu byly polecane ale nie pomagają., na dodatek strasznie boli mnie mięsień bądź kość w posladku? Czy któraś tak ma bądź miała w poprzedniej ciąży..? Czasem wstać nie mogę bo tak boli. Zobaczymy co lekarz na to, muszę czekać do poniedziałku, chciałabym L4 ;)
grarulacje dla szwagierki.bedziecie razem na spacerki biegac[emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rocznik 90 wita :-)
Ja w pierszej ciazy brałam femibion. Synek urodził się z wagą 4040 g i 56 cm. Obecnie biorę prenatal uno.
Rzadko się do Was odzywam. Do 16 w pracy, później po synka do przedszkola, a do tego obowozki domowe i wieczorem padam ze zmęczenia.
W poniedziałek mam usg genetyczne. Ciekawe czy dowiem się kto mieszka w brzuszku.
Ja też mam w pn genetyczne ...to będzie 13t3d

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak się zgłaszacie z tymi rocznikami i przedział zrobił się 94 -81 chyba że znowu coś przeoczyłam [emoji13] najadłam się przed chwilą zdrowej sałatki i niestety brzuch mi wzdęło standardowo

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a robicie samo USG czy razem z testem Pappa?

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dostałam skierowanie od ginekologa ale na skierowaniu nie wpisał powodu i nie chcieli mnie dopisać więc idę na samo usg prywatnie

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry