reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja też robię badania prenatalne podwójne czyli USG i test pappa.

Ja uważam, że na grupę na FB jest jeszcze za wcześnie a jeśli ma być to tylko czerwcowe mamy czyli te co są tutaj.

No właśnie ja mam taki ból od pośladka w dół.
 
reklama
Hej, a ja się wczoraj dowiedziałam, że szwagierka też jest ciąży, ale termin ma na lipiec ;) moje mdłości nic nie mijają, kupiłam nawet te tabletki które tu byly polecane ale nie pomagają., na dodatek strasznie boli mnie mięsień bądź kość w posladku? Czy któraś tak ma bądź miała w poprzedniej ciąży..? Czasem wstać nie mogę bo tak boli. Zobaczymy co lekarz na to, muszę czekać do poniedziałku, chciałabym L4 ;)
Ja tak mam. Pół godz gotowania bądź stania przy czymś i musze się kłaść. Tak mnie boli, noga mi sztywnieje. Nie wiem czy to jest związane z poluźnieniem wiązadeł. Daj pls znać co powiedział lekarz

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też odczuwam takie bóle, zdaje się że i u mnie może być to rwa kulszowa... Boli przy kości ogonowej i się rozchodzi ten ból, najbardziej wieczorem, kiedy się przekręcam w łóżku. Już przed ciążą zdarzały mi się takie epizody, pomagały plastry rozgrzewające, teraz nie jestem pewna czy mogę ich używać, za tydzień zapytam lekarza.

@Mecenasowa27 postaram się wrzucić po pracy :)
podobno mozna.ja pytałam , bo ja to czasem chodzić nie mogę no a praca chodząca raczej. można ponoć i rozgrzewające i chlodzace

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry