reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
@K28 ja też biorę luteinę 100mg dopchwowo ale i rano i wieczorem. W sumie to za bardzo nie wiem czemu, chyba lekarz zapisał mi profilaktycznie po tych moich wielkich bólach podbrzusza w nocy. Ale mam brać tylko przez ok 10 dni. Widzę poprawę tj. brzuch boli już "normalnie" ;-) ;)
 
W sumie coraz lepiej. Mdłości odpuszczają więc to najważniejsze. Zupełnie inaczej ta ciąże przechodzę. A Ty?
Szczere mowiac to niewiele mi dolega,jesli moge to tak ujac. Najbardziej dokuczaja mi piersi,zdecydowalam sie na spanie w staniku sportowym bo nie dawalam rady,a oprocz tego tylko tyle,ze sie szybciej mecze.
 
@K28 ja też biorę luteinę 100mg dopchwowo ale i rano i wieczorem. W sumie to za bardzo nie wiem czemu, chyba lekarz zapisał mi profilaktycznie po tych moich wielkich bólach podbrzusza w nocy. Ale mam brać tylko przez ok 10 dni. Widzę poprawę tj. brzuch boli już "normalnie" ;-) ;)
Hej :) No ja biore ze wzgledu na dwie stracone wczesniej ciaze. Pewnie twoj lekarz wie co robi,luteina na wspomoc nasze fasolki. Moja lekarka powiedziala,ze bede brala prawdopodobnie do konca 1szego trymestru,ale zobaczymy jak bedzie.
 
Ja jestem rocznik '95, jeżeli chodzi o tabletki to ni lekarz kazał brać mama dha premium chyba jakoś tak :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja rok 92 i pierwsze malenstwo :)

Zbliza sie czas podjecia decyzji na temat badan prenatalnych. Powoedzcie mi czy decydujecie sie na samo usg prenatalne u swojego lekarza czy jednak badania krwi w jakiejs klinice?
 
A ja rok 92 i pierwsze malenstwo :)

Zbliza sie czas podjecia decyzji na temat badan prenatalnych. Powoedzcie mi czy decydujecie sie na samo usg prenatalne u swojego lekarza czy jednak badania krwi w jakiejs klinice?
To zależy czy lekarz ma kwalifikacje, bo sam sprzęt to nie wszystko..
Wczesniej któraś wklejała link do str gdzie mozna było to sprawdzić.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, a ja się wczoraj dowiedziałam, że szwagierka też jest ciąży, ale termin ma na lipiec ;) moje mdłości nic nie mijają, kupiłam nawet te tabletki które tu byly polecane ale nie pomagają., na dodatek strasznie boli mnie mięsień bądź kość w posladku? Czy któraś tak ma bądź miała w poprzedniej ciąży..? Czasem wstać nie mogę bo tak boli. Zobaczymy co lekarz na to, muszę czekać do poniedziałku, chciałabym L4 ;)
 
Do góry