reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Witam wszystkie przyszle mamy :) Dolaczam do grupy czerwcowek, wstepny termin 22.06.18. Moj rocznik '89, obecnie to moja trzecia ciaza. Niestety dwie poprzednie stracilismy.
 
K28 witamy, rozgość się ;)
Co do witamin, to ja w 1szej ciąży brałam Lady Vit bo tak najbardziej mu odpowiadamy wtedy po przeanalizowaniu składu, teraz na nowo będę się rozglądać.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje za mile przyjecie :)
Ja ze wzgledu na dwie poprzendie straty biore leki na podtrzymanie. Odkad sie dowiedzielismy o ciazy biore: Acard i kwas foliowy, do tego luteina 100mg dopochwowo na noc a takze zastrzyki Clexane 40mg raz dziennie.
 
Rocznik 90 wita :-)
Ja w pierszej ciazy brałam femibion. Synek urodził się z wagą 4040 g i 56 cm. Obecnie biorę prenatal uno.
Rzadko się do Was odzywam. Do 16 w pracy, później po synka do przedszkola, a do tego obowozki domowe i wieczorem padam ze zmęczenia.
W poniedziałek mam usg genetyczne. Ciekawe czy dowiem się kto mieszka w brzuszku.
 
reklama
Do góry