reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Matko, dziewczyny zluzujcie trochę poślady! Żartowałam przecież.

Sama karmiłam dzieci kp i blw.

A dlaczego uważam, że to sposoby dla leniwych?
Kp - mleczko w odpowiedniej temperaturze zawsze pod ręką, bez butelek, smoczków, wyparzaczy, podgrzewaczy i innych takich.
Blw - jak któraś tu napisała od 10 mca życia dziecko je to co rodzice. A więc nie traci się czasu i energii na gotowanie osobnych potraw, blendowanie, wekowanie, podgrzewanie... Łatwiejsze od blw jest jedynie podawanie gotowych słoiczków.
 
To sposób karmienia dziecka dla leniwych rodziców ;)
Podobnie jak kp.
Że co??? Raczej dla nowoczesnych, świadomych mam i nie leniwych bo BLW= mega bałagan, szczegolnie na początku, dlatego dużo osób wybiera papki bo dają dziecku łyżeczką, utrą buzię i mają spokój i czysto.

A kp dla leniwych mam?
Chyba dla nie egoistycznych, dbających o dziecko a nie o siebie, świadomych jakie korzyści niesie to za sobą w porównaniu z mm.

Myślę że z Twojej strony ten wpis to był żart jednak..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wypatrzyłam wózek w fajnej cenie i jutro idę go zobaczyć. Jak stan będzie taki jak na zdjęciach to już kupię. Przy pierwszym dziecku do końca nie wiedziałam jakie są moje oczekiwania do wózka. Teraz już wiem czego szukam i jak znajdę w atrakcyjnej cenie to biorę :-)
Ja właśnie tez jutro oglądam. Jak dobry to biorę. Cenowo wielka okazja.
 
Ledwo Was nadrobiłam. Opuściłam się na kilka dnibo zapeszylam ze tak dobrze się czuje. Miałam masakrę. Nie miałam mdłości , za to w kółko wymiotowałam i płakałam z bezsilności. Dziś aż dziwne Ok. Boje się jutra . Ma charakterek ta moja Fasolka
 
@agakomo zdradź co to za wózek ;)

Ja dzisiaj jakaś masakra, od połowy nocy bolało mnie w krzyżu i brzuch bardzo ściskał, jak w tygodniu przed zrobieniem testu. Ale nie wzięłam nic przeciwbólowego, twarda jestem [emoji14] mąż farmaceuta za dużo mi gada o tych lekach, niby nospe można ale przez łożysko przenika więc co to za pewność. Jeszcze w gości pojechaliśmy.... Teraz na szczęście przestało :) idę na Rolnika :D
Miłego wieczorku!
Icandy peach :))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Że co??? Raczej dla nowoczesnych, świadomych mam i nie leniwych bo BLW= mega bałagan, szczegolnie na początku, dlatego dużo osób wybiera papki bo dają dziecku łyżeczką, utrą buzię i mają spokój i czysto.

A kp dla leniwych mam?
Chyba dla nie egoistycznych, dbających o dziecko a nie o siebie, świadomych jakie korzyści niesie to za sobą w porównaniu z mm.

Myślę że z Twojej strony ten wpis to był żart jednak..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwsze slysze o BLW , musze sie doksztalcic. A ze bede bardzo "leniwa" to pewnie sie zainteresuje....

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
A co do boli w krzyzu....ciekawostka , ponieważ cierpię na rwe kulszowa to ból bywa czasem wręcz uniemożliwiający życie , zapytałam położnej co by mi poradziła w naszym stanie , bo takich leków jak brałam teraz nie mogę a ona mi powiedziała żebym brała kodeine.....hmmmm. Nie znam się ale słabo mi to wygląda.kiedys jak mnie ząb bolał wzięłam i bylam jak nacpana
 
Hejo az mnie zgotowal zart macku. Szczerze ja nie karmilam piersia ale opisalam swoja historię i mega zalowalam naprawdę bo to nie jest dla leniwych ale dla odwaznych i wytrwalych bo piwrwsze 2 tugodnie kp to hardkor pogryzione brodawki nawal mleczny i jak ktoś ma pecha zastoje melka ktore powoduja zapalenia. A co do papek??? Tu tez jestes w błędzie. Wygoda to jest dla mamusiek gerberowych ktorw otwieraja sloiczek podgrzewaja i cacy. Ja w swojej karierze mamuski dalam gerbera Max 3 raz. 2 razy obiadki na niespodziewanie przedluzonych wyjazdach i raz sliwka suszona. A tak to gotowałam wszytko sama i tak jest do dzis. A co do monitorow oddechu jak sa medyczne wskazania to tak ale jak wszytko dobrze to po co wam kobitki luzu troche. A derektory tetna odradzam bo czuje ze na ip was znienawidza i dadza latke zeshizowanych mamusiek

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trochę mnie nie było i dziś poczytałam. Wózki?? Serio? :p Podzielcie się w takim razie swoim optymizmem bo ja póki co to drże ze strachu że coś pójdzie nie tak
 
Do góry