reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U mnie w rodzinie jest zasada ze wozka do dnia porodu aie nie kupuje i ja tego sie trzymalam. Bo obecnie wozek mam na poddaszu zlozony i wyczuszczony po Frani.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a jak wasze piersi bo moze rak jak bu juz nie były rak mocno nabrzmiale ale nadal pobolewaja

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje to każdego dnia inaczej. Raz nie bolą wcale ale czasem jak zdejmuje stanik to jak kamienie. A najbardziej boli mnie po bokach.
 
Mmie to samo. I dzie dołączyła glowa. A wczoraj taka straszna niestrawność. Przeszło jak ugotowalam se brookula na kolacje

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wczoraj byłam w centrum handlowym. Mnóstwo ludzi. I czułam jakiś taki lek przed tym tłumem. Wcześniej mi się to nie zdarzało. Trochę mi bylo słabo. Kręcilo mi się w głowie na ruchomych schodach. Odkąd jestem w ciąży nienawidzę zakupów. Prosiłam męża żebyśmy jak najszybciej stamtąd wyszli.
 
Co do piersi to bardziej czułam je na początku teraz czasami jak zdejmuje stanik...nie sprawdzam i nie dotykam ich na siłę więc luz...Ja też obudziłam się z bólem głowy ...oprócz kiedyś zatok to jeszcze się u mnie to nie zdarzyło...Ale myślę że to z odwodnienia niestety bo w nocy chciało mi się pić a mało piłam bo wolałam pospać ....jak się nawodnie to pewnie minie

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale maćku żartowała. Dała buźkę z mrugnięciem oka. Wyluzujcie.

Dla mnie osobiście blw odpada bo nie potrafię przeżyć brudnego dziecka i wszystkiego w około.
Wiem ale też się we mnie zagotowało jak w TamiSu..
Wygodne to własne są papki bo szybko i czysto, więc zależy czy zależy nam na czystości czy na szczęściu i zdrowiu dziecka..

Mnie się BLW jeszcze w ciąży podobało, jak młoda skończyła pół roku to dałam jej wybór, gotowałam na parze warzywa, mięsko i część mixowałam, najpierw dawałam jej z łyżeczki, ale kończyło się na max 2 bo pluła okropnie a minę miała tak nieszczęśliwa że zgroza.
Po czym dawałam jej te same składniki ale w formie słupków, ta brała je do rączki, wkładała do buzi, mamlała, coś tam zjadła i była radosna.
Bałagan był i owszem, ale widok radosnego dziecka bezcenny...
Po 3 dniach takich prób już nie mixowałam nic bo moje dziecko nie życzyło sobie jedzenia z łyżeczki i wogóle nawet zup do roku nie jadła jeśli były zmixowane, bo nie dała się karmić.

Bobas Lubi Wybór i mój wybrał właśnie BLW :)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko, dziewczyny zluzujcie trochę poślady! Żartowałam przecież.

Sama karmiłam dzieci kp i blw.

A dlaczego uważam, że to sposoby dla leniwych?
Kp - mleczko w odpowiedniej temperaturze zawsze pod ręką, bez butelek, smoczków, wyparzaczy, podgrzewaczy i innych takich.
Blw - jak któraś tu napisała od 10 mca życia dziecko je to co rodzice. A więc nie traci się czasu i energii na gotowanie osobnych potraw, blendowanie, wekowanie, podgrzewanie... Łatwiejsze od blw jest jedynie podawanie gotowych słoiczków.
No właśnie się szczerze zastanawiałam czemu. No ale skoro tak to ujęłaś, to faktycznie dla leniwych[emoji28]

U mnie synek się rozchorował.[emoji17] Martwię się, bo ma straszny kaszel, gorączkę pow. 38'. Jutro do lekarza.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje piersi na początku swedziały, a teraz już rzadko, powiekszyły się to fakt.
A głowa mnie bolała 5 dni pod rząd, myślę że już koniec.

Córka ostatnio mega marudna, wczoraj zaczęła gorączkować więc już wiem skąd a do tego chyba opryszczka w buzi się jej zrobiła, musimy jechać do lekarza

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Synek ma 2 pradziadkow i 1 prababcie bo niestety rok temu jedna prababcia zmarła przegrała walkę z chorobą

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
No widzisz Twój syn ma prababcie, nasze dzieci (mojej siostry i mam nadzieję że moje dziecko tez) mają/będzie miał PRAPRAbabcie [emoji7]
Babcia Karolka (94) jest moja prababcia.
Moje dziecię będzie miało (mam nadzieje) wszystkich pradziadków i prawie wszystkich dziadków (niestety mój tata zmarł 10 lat temu więc tego jednego dziadka mojemu dziecku już ba pewno zabraknie :( )

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry