reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mnie dziś od rana męczyły mdłości i senność. Teraz jest trochę lepiej , wycisnęłam sobie sok z grejfrutów i pomarańczy :) I idę się wykąpać i resztę dnia spędzę w łóżeczku z nowym serialem.

Też powinnam wybrać się na zakupy nowy biustonosz to mus!!
Na co patrzysz?:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No widzisz Twój syn ma prababcie, nasze dzieci (mojej siostry i mam nadzieję że moje dziecko tez) mają/będzie miał PRAPRAbabcie [emoji7]
Babcia Karolka (94) jest moja prababcia.
Moje dziecię będzie miało (mam nadzieje) wszystkich pradziadków i prawie wszystkich dziadków (niestety mój tata zmarł 10 lat temu więc tego jednego dziadka mojemu dziecku już ba pewno zabraknie :( )

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
We wcześniejszym poście na pisałam ze ma 1 PRAPRAdziadka i 1 PRAPRAbabcie czyli moich pradziadkow. A to o moich dziadkach a jego prababciach to była tylko dodatkową informacja ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
We wcześniejszym poście na pisałam ze ma 1 PRAPRAdziadka i 1 PRAPRAbabcie czyli moich pradziadkow. A to o moich dziadkach a jego prababciach to była tylko dodatkową informacja ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Boże dożyć takiego wieku razem... to musi być coś pięknego.
W tym wieku może już zdrowie dac w kosc... ale jest się w tym razem!
Moja prababcia jest już sama 12 lat i widzę, że już się jej ściga na 2 stronę..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boże dożyć takiego wieku razem... to musi być coś pięknego.
W tym wieku może już zdrowie dac w kosc... ale jest się w tym razem!
Moja prababcia jest już sama 12 lat i widzę, że już się jej ściga na 2 stronę..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety nie jest to para. Dziadkowie babcia zmarła 6 lat temu bo nie dała zoperowac sobie guza mózgu i ten właśnie dziadek pochowal swoją córkę trochę ponad rok temu to była najlepsza babcia ze wszystkich . Ale miała 90 lat więc też ładny wiek. A babcia tez jest sama bo dziadek zmarł na własne zyczenie bo się zaglodzil a przy cukrzycy wiele nie trzeba i babcia jest sama od 8 lat.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety nie jest to para. Dziadkowie babcia zmarła 6 lat temu bo nie dała zoperowac sobie guza mózgu i ten właśnie dziadek pochowal swoją córkę trochę ponad rok temu to była najlepsza babcia ze wszystkich . Ale miała 90 lat więc też ładny wiek. A babcia tez jest sama bo dziadek zmarł na własne zyczenie bo się zaglodzil a przy cukrzycy wiele nie trzeba i babcia jest sama od 8 lat.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj no chyba że tak.
Matko takie historie!
U nas wszyscy głównie z racji wieku i chorób z nim związanymi.. zawały itd.
Tylko mój tata (39l) niestety przez błąd lekarza zmarł po miesiącu meczarni w szpitalu. Gdybym była trochę starsza (wtedy 15lat) to zaraz bym to nagłośniła, uwaga, telewizja, wszystko. No niestety czasu nie cofniemy

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj no chyba że tak.
Matko takie historie!
U nas wszyscy głównie z racji wieku i chorób z nim związanymi.. zawały itd.
Tylko mój tata (39l) niestety przez błąd lekarza zmarł po miesiącu meczarni w szpitalu. Gdybym była trochę starsza (wtedy 15lat) to zaraz bym to nagłośniła, uwaga, telewizja, wszystko. No niestety czasu nie cofniemy

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie to różnie najmłodsza właśnie była moja babcia miała 66 lat jak zmarła. I jak przez większość mojego życia na prawdę mało mi bliskich osób zmarło tak w zeszłym roku pochowalismy 12 osób z bliskiej rodziny dlatego w ciąży jestem dopiero teraz chcieliśmy mniejsza różnice wieku ale pozbierać się po tym wszystkim jest naprawdę ciężko i jeszcze w tym roku mąż miał wypadek i nasze auto przez tempa idiotke poszło do kasacji i znowu wydatek plus mąż nadal na rehabilitację chodzi i jescze nic nie zwrócili nam z ubezpieczalni za to co płacimy a nie są to małe sumy. I czekaliśmy aż finansowo się odkujemy żeby się nie martwić ze może nam braknac pieniędzy jak przyjdzie drugi maluch

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak wasze piersi bo moze rak jak bu juz nie były rak mocno nabrzmiale ale nadal pobolewaja

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Moje są większe nadal ale mniej juz mnie bolą l. Ogólnie rzadziej mam mdlosci i bóle w pachwinach też juz duzo mniej. Może dlatego że wiek ciąży mi na maj przeskoczył. Zobaczymy jak długo :) w każdym razie dużo odpoczywam
 
Moje prababcie - które znałam - już niestety umarły trochę czasu temu (jedna żyła 93lata, druga 92lata), więc i Staś już ich nie poznał :( Z pradziadków Staś miał sześcioro, teraz kolejny bąbel będzie miał już tylko dwoje (zmarli dziadziowie i babcie 99lat, 93lata, 91lat, 80lat)... Tak ten czas nieubłagalnie leci.

A z ciekawostek, to na chrzcinach pierwszego synka mojej przyjaciółki, jego PRAPRAbabcia miała 75 lat, a PRAPRAPRAbabcia 94 lata ;) Jak urodził się drugi synek to prapraprababcia już niestety nie żyła, ale praprababcia była nadal przed 80 ;)
 
A ja z innej beczki...dziś odbieram wyniki a potem mam wizytę i będzie badał przeziernosc karkowa....jestem osrana...a idę niestety sama[emoji25] [emoji33] [emoji27]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja z innej beczki...dziś odbieram wyniki a potem mam wizytę i będzie badał przeziernosc karkowa....jestem osrana...a idę niestety sama[emoji25] [emoji33] [emoji27]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia [emoji173] będzie dobrze.
Ja na genetyczne wybieram się ok 8 grudnia.
Czy jest szansa, że będzie widać płeć podczas tego badania? Bo gdzieś czytałam, że któraś już poznała wtedy :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry