reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Witam :) . Ja dziś wolne , to pojechaliśmy z E na zakupy. Nowy biustonosz był już niezbędny. Cyce mi urosły 1, 5 rozmiaru .No i spodnie luźne do pracy sobie też kupiłam bo zwykle już mnie cisną. Rano przed wyjściem wyciągnęłam spodnie które latem były luźne , żeby je założyć i dupa. Nie dopinam się :(. Masakra. Nalazilismy się , teraz leżę a ukochany gotuje obiadek :). Apropo waszych opowieści o tesciowych to dla mnie też kosmos. Dorosłe baby a takie poj....ne .miłego popołudnia.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny wybaczcie ale któraś pisała jakiś czas temu że kupiła juz wózek albo juz mi sie cos pomylilo. Nie wiem czy coś przeoczyłam ale chciałam zapytać jaka była reakcja meza. Mój jak by się dowiedział ze coś kupiłam to chyba by mnie wygonil ze tak wczesno kupuje...

co do teściowych to niektóre powinny mieć zakaz kontaktowania się z wnukami. Żeby dawać dziecku coś czego nie może jeść bo ma alergię to już jest przegięcie. Ciekawe czy same by zjadły coś na co mają alergię..
żeby robić dziecku krzywdę... jak tak mozna
Co do maluszkowych zakupów ,to my dzisiaj chodząc po sklepach namacalismy się tych maleńkich slicznych ubranek. No i mój pan już chciał kupować ale mu powiedziałam żeby się puknal w głowę. Aleeee jakbym upolowala swój wymarzony wózek w dobrej cenie to pewnie już by stał w dpmu.to samo z innymi gadżetami na które poluje w necie i jak coś będzie w dobrej cenie to pewnie kupie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie dziś od rana męczyły mdłości i senność. Teraz jest trochę lepiej , wycisnęłam sobie sok z grejfrutów i pomarańczy :) I idę się wykąpać i resztę dnia spędzę w łóżeczku z nowym serialem.

Też powinnam wybrać się na zakupy nowy biustonosz to mus!!
 
Ja dziś poszłam po bułeczki do Lidla i tak patrzyłam na te maleńkie ubranka i miałam chęć żeby coś kupić. Nie wiem czemu ale bardziej mnie ciągnęło do różowych ubranek. wózki patrze ale nic jeszcze nie znalazłam.
Ja dwa lata temu pracowałam jako niania , moja klientka miała wózek w którym się zakochałam poprostu. I póki co jestem zdecydowana na 99%

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wybaczcie ale któraś pisała jakiś czas temu że kupiła juz wózek albo juz mi sie cos pomylilo. Nie wiem czy coś przeoczyłam ale chciałam zapytać jaka była reakcja meza. Mój jak by się dowiedział ze coś kupiłam to chyba by mnie wygonil ze tak wczesno kupuje...

co do teściowych to niektóre powinny mieć zakaz kontaktowania się z wnukami. Żeby dawać dziecku coś czego nie może jeść bo ma alergię to już jest przegięcie. Ciekawe czy same by zjadły coś na co mają alergię..
żeby robić dziecku krzywdę... jak tak mozna
Ja wypatrzyłam wózek w fajnej cenie i jutro idę go zobaczyć. Jak stan będzie taki jak na zdjęciach to już kupię. Przy pierwszym dziecku do końca nie wiedziałam jakie są moje oczekiwania do wózka. Teraz już wiem czego szukam i jak znajdę w atrakcyjnej cenie to biorę :-)
 
Dziewczyny wybaczcie ale któraś pisała jakiś czas temu że kupiła juz wózek albo juz mi sie cos pomylilo. Nie wiem czy coś przeoczyłam ale chciałam zapytać jaka była reakcja meza. Mój jak by się dowiedział ze coś kupiłam to chyba by mnie wygonil ze tak wczesno kupuje...
co do teściowych to niektóre powinny mieć zakaz kontaktowania się z wnukami. Żeby dawać dziecku coś czego nie może jeść bo ma alergię to już jest przegięcie. Ciekawe czy same by zjadły coś na co mają alergię..
żeby robić dziecku krzywdę... jak tak mozna
To ja już kupiłam wózek z fotelikiem samochodowym i bazą (Maxi Cosi) - znaliśmy już go z dzieciństwa Stasia i wiedzieliśmy, że taki chcemy - także jak wypatrzyłam używany przez 5 miesięcy w idealnym stanie to od razu kupiłam ;) Przyszedł i jest super :D Małżonek przyjął to ze spokojem, jedyne co to nagadał się, że musi wygospodarować miejsce w piwnicy (dla jasności - nasza piwnica jest duża, bo ma 16m2, więc wyrzutów sumienia nie mam ;)).
Nie traktuję tego - ani małżonek - jako zapeszania, mamy bardzo pragmatyczne podejście do ciąży i zdajemy sobie sprawę, że póki maluch jest w brzuchu to niczego pewnego nie ma. Chyba praca trochę nas tak "utwardziła", pamiętam, że w ciąży ze Stasiem więcej miałam lęków, ale też więcej miałam takiego optymizmu i patrzenia przez różowe okulary :( Chyba bardziej cieszyłam się też ciążą, dosłownie żyłam tym - a teraz tak jak bardzo już chcialiśmy (i chcemy!) drugiego malucha to jakoś nie umiem się cieszyć bo właśnie mam świadomość jakie to wszystko kruche.
 
@agakomo zdradź co to za wózek ;)

Ja dzisiaj jakaś masakra, od połowy nocy bolało mnie w krzyżu i brzuch bardzo ściskał, jak w tygodniu przed zrobieniem testu. Ale nie wzięłam nic przeciwbólowego, twarda jestem :p mąż farmaceuta za dużo mi gada o tych lekach, niby nospe można ale przez łożysko przenika więc co to za pewność. Jeszcze w gości pojechaliśmy.... Teraz na szczęście przestało :) idę na Rolnika :D
Miłego wieczorku!
 
reklama
Ja na szczęście mam biustonosze z pierwszej ciąży aż tak dawno to nie było więc są prawie w stanie idealnym. Chodź teraz chodzę jedynie w sportowych bo mam zakaz zwykłych

A czemu kp i blw jest dla leniwych? Nie rozumiem tego podejścia? To co żeby ktoś nie uznał mnie za leniwa matkę to mam mm od narodzin dać skoro bez problemu mogę kp bo mam takie możliwości?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry