reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

DziewcZyny to nie prawda ze prawo nas chroni od 1 dnia ciąży przed zwolnieniem z pracy. Niestety alw magiczny 3 miesiac to robi. I zaświadczenie z 9tc juz chroni nas. Do 9tc mozna nas zwolnic. Wiem bo dowiadywalam sie w tym roku. Dlatego zaswiadczenie ze jest sie w ciazy i do pracodawcy. Bo na slowo czy na emaila to tak nie dziala. Ich obchodza twardr dowody czyli zaswiadczenie lekarskie.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale miałam nadrabiania w czytaniu ;)
Ja już mam schizy przez tą ciążę, ale to nie jest śmieszne... Wczoraj podczas kąpieli stwierdziłam, że nagle przestały boleć mnie piersi, dotykałam, i nic. Oczywiście zaraz internet, szukałam co to znaczy i na szczeście większość na forach pisały że normalne... no i mnie zaczęły na wieczór znów boleć więc moja radość była nie do opisania...
Coś strasznego te hormony z człowiekiem robią.
I niestety ale do końca ciąży zostanie to zamartwianie się czy wszystko ok, a po porodzie to już wolę nie myśleć :D

A dzisiaj pechowo, jadę autem i nagle hałas... cała rura wydechowa mi odpadła ale na środku,podejrzewam że przerdzewiała, na szczęście byłam jeszcze blisko domu i jakoś dojechałam z powrotem. ehh naprawy itp. na wiosnę i tak planowaliśmy wymienić na większe żeby wózek się zmieścił :) Jestem bez auta, a na wiosce to nie lada wyczyn :(

Do czytania polecam tak jak już ktoś wspominał "W oczekiwaniu na dziecko" H.Murkoff.
 
Ja mam to samo z nerwami, ciagle sie martwie, az nie wytrzymalam I umowilam sie na skan prywatnie na sobote. Najpewniej uslyszymy z mezem serduszko w koncu :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa niby lekarz też mówił że nie leczone zapalenie jest grozniejsze dla dziecka ale po stracie jaka przeżyłam lek o maleństwo jest silny. Synka dziś od Rana meczyly zatoki i został w domu dzięki czemu miałam pomoc w kuchni coraz teraz wróciła i oboje dokazuja. Dla mnie popołudnia są straszne mdłości się nasilają żołądek boli i najchętniej od
15 to bym już spała najchętniej do rana.
Gratuluję wszystkim udanych wizyt i słodkich serduszek. Teraz każda pewnie czeka na usg genetyczne ja mam 27 więc trochę czekania jest.
 
A ja wczoraj pochwaliłam się świetnym samopoczuciem a dziś..... Pół ranka przeplakalam mężowi w ramię.... Na nic nie mam siły.... I przed chwilą prawie zwymiotowalam wyjmujac mięso na zupę z torebki..... :/ psychicznie dziś jakiś dół..
 
Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa niby lekarz też mówił że nie leczone zapalenie jest grozniejsze dla dziecka ale po stracie jaka przeżyłam lek o maleństwo jest silny. Synka dziś od Rana meczyly zatoki i został w domu dzięki czemu miałam pomoc w kuchni coraz teraz wróciła i oboje dokazuja. Dla mnie popołudnia są straszne mdłości się nasilają żołądek boli i najchętniej od
15 to bym już spała najchętniej do rana.
Gratuluję wszystkim udanych wizyt i słodkich serduszek. Teraz każda pewnie czeka na usg genetyczne ja mam 27 więc trochę czekania jest.
Rozumiem ból. Ja mam mdłości cały dzień [emoji17] Chyba kupie ten Prevomit, bo żyć się nie da.

Ja mam druga wizytę w 10tc. Mam dostarczyć badanie z grupą krwi i te które mi dziś zleciła. I założy mi wtedy książeczkę ciąży.

Od 10.11. "Listy do M3" w kinach. Mam nadzieje że uda mi się sprzedać syna siostrze i pójść do kina. Bardzo bym chciała [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku piszecie i piszecie 10 stron miałam do nadrobienia ;) przykro mi ze szef tak cie potraktował i wysłała zwolnienie listownie. Ale masz rację po rozmawiaj z adwokatem on niech cię dobrze po prowadzi w tej sprawie.
Co do Weroniki no cóż życie noe chce się udzielac to nie nikt jej nie zmusi.
W pierwszej ciąży moja ginekolog powiedziała mi w 12tc ze na 80% to chłopak i tak zostało do końca :) na następnej wizycie było już 100% pewne bo chwalil się ostro tym co nosił między nogami [emoji23]
Pierwsze ruchy poczułam w 16 tygodniu. Była godzina 23 i poczułam takie małe 3 kopniaczki pod rząd jakie to było dla mnie dziwne a zarazem cudowne
Ja płeć będę chciała poznać bo nie wytrzymała bym na pewno do porodu a mąż tym bardziej by tego nie wytrzymał [emoji23] u nas dzisiaj -3 jak szłam z synkiem do sklepu to myślałam że zamarzne [emoji32] obiad tez juz mam praktycznie gotowy. Potem może zrobimy z synkiem masę solna i się po bawimy

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja idę na wizytę w końcu do mojego prowadzącego to będzie wg ostatniego usg 12+5 i bym chciała w końcu poznać płeć bo z mężem się sprzecznyamy w zartach, on mówi że synek a ja ze córeczka :-) ciekawa jestem kiedy pierwsze ruchy poczuje :-) to musi być cudowne uczucie :-)
 
reklama
Ja juz po [emoji16]
Miałam USG. Poród wg okresu 16.06., a wg. USG - 19.06. Także obecnie mam skończone 8 tyg.

Serce było słychać na cały pokój[emoji16] Lekarka się ucieszyła, bo nasza pierwszą latorośl spotkała. A pierwsza ciążę tez mi prowadziła. Do gabinetu weszliśmy we trójkę i nie było problemu [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Super gratuluję udanej wizyty :-) jak dziecko zareagowalo?
16 czerwca będziemy obchodzić naszą pierwsza rocznica ślubu :-)
 
Do góry