reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Jest zarodek ale bez serduszka;( owulacja mogła być poNiej przy moich długich cyklach. Jest o tydzień młodsza

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana spokojnie :) co prawda ja slyszalam serduszko juz w 5t6d ale moje cykle to zaledwie 24-25 dni wiec owulacja pewnie tez szybko byla. Trzymam kciuki a Ty daj czas maluszkowi :)
 
reklama
Cześć
wczoraj już nie miałam siły pisać, wczoraj rano pod prysznicem było mi tak słabo że zwymiotowałam, nie wiem czy to zapach jakiegoś kosmetyku czy co...potem wizyta u gina. Siedziałam od 11-15!!! Masakra, takie opóźnienia że dramat. Ale byłam i wszystko ok. Dziubuś ma 20 mm i bije piękne serduszko, dostałam milion badań do zrobienia min. usg piersi, HIV itd.
20 listopada kolejna wizyta.
Postaram się wrzucić zdjęcia segregatora :)
 
Właśnie odebrałam wyniki badań i niestety nie są dobre. Mam dość silną anemię, sporo parametrów poniżej normy. W dodatku przeciwciała IGg przeciw różyczce 14,5 i będę musiała powtórzyć badanie.
Aż mi się wszystkiego odechciało. Ja zawsze mam anemię, nigdy nie mam hemoglobiny powyżej 10, ale 7,9?
 
Dziubuś 8t4d
 

Załączniki

  • 20171106_152551.jpg
    20171106_152551.jpg
    65,8 KB · Wyświetleń: 78
Co do obecnosci przyszlego tatusia to powiem Wam ze dla mojego od poczatku bylo takie oczywiste ze idzie zeo mna juz na pierwsza wizyte ze nie chcial nawet slyszec zeby poczekal na korytarzu ;) teraz ciesze sie ze bylismy wtedy razem i pierwsze bicie serduszka uslyszelismy wlasnie razem :)
A jak tam Just&yna na Twojej wizycie?
My idziemy w czwartek a juz jakos sie stresuje.
Wiera super ze wszystko dobrze :) duzy ten Twoj dziubus na zdjeciu :) mam nadzieje ze moj tez juz tak urosl :)
 
Co do obecnosci przyszlego tatusia to powiem Wam ze dla mojego od poczatku bylo takie oczywiste ze idzie zeo mna juz na pierwsza wizyte ze nie chcial nawet slyszec zeby poczekal na korytarzu ;) teraz ciesze sie ze bylismy wtedy razem i pierwsze bicie serduszka uslyszelismy wlasnie razem :)
A jak tam Just&yna na Twojej wizycie?
My idziemy w czwartek a juz jakos sie stresuje.
Wiera super ze wszystko dobrze :) duzy ten Twoj dziubus na zdjeciu :) mam nadzieje ze moj tez juz tak urosl :)
Całe 20 mm, a 2 tygodnie temu były 4 mm :happy2:
 
Cześć
wczoraj już nie miałam siły pisać, wczoraj rano pod prysznicem było mi tak słabo że zwymiotowałam, nie wiem czy to zapach jakiegoś kosmetyku czy co...potem wizyta u gina. Siedziałam od 11-15!!! Masakra, takie opóźnienia że dramat. Ale byłam i wszystko ok. Dziubuś ma 20 mm i bije piękne serduszko, dostałam milion badań do zrobienia min. usg piersi, HIV itd.
20 listopada kolejna wizyta.
Postaram się wrzucić zdjęcia segregatora :)
Super już 20 [emoji7] a chodzisz prywatnie czy na nfz?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do obecnosci przyszlego tatusia to powiem Wam ze dla mojego od poczatku bylo takie oczywiste ze idzie zeo mna juz na pierwsza wizyte ze nie chcial nawet slyszec zeby poczekal na korytarzu ;) teraz ciesze sie ze bylismy wtedy razem i pierwsze bicie serduszka uslyszelismy wlasnie razem :)
A jak tam Just&yna na Twojej wizycie?
My idziemy w czwartek a juz jakos sie stresuje.
Wiera super ze wszystko dobrze :) duzy ten Twoj dziubus na zdjeciu :) mam nadzieje ze moj tez juz tak urosl :)
Mój też ze mną był ale nic nie było widać nawet zarodka więc był na korytarzu. Lekarz powiedział że następne będzie przez brzuszek i będzie już pięknie widać więc mąż jak najbardziej przy mnie będzie - więc serduszko też razem usłyszymy [emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratulacje wszystkich wizyt :)

Witam kolejna przyszła mamusie :)

Ze mną mąż idzie od razu i on innej opcji nie widzi ;) nawet w pierwszej ciąży jak pod koniec miałam robione usg dopochwowe to stal obok. I jest od pierwszej do ostatniej sekundy ze mną w gabinecie. Zawsze od razu wchodzimy razem .
A za tydzień mam pierwsza wizytę to idzie z nami synek bo nie mam go z kim zostawić.
W sumie mąż raz do noego powiedział ze musi na mamę uważać bo ma dzidzie w brzuszki i tak kilka razy w ciągu dnia podbiega do mnie pod ciąga mi bluzkę, głaszcze brzuch albo całuje i wolą: dzidzi

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry