reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
To i ja sie pochwale. Nareszcie cos widac. Ma juz ma całe 6mm
Serduszko tez biło takze wszystko dobrze.

Zla niestety jestem ze nie dostalam zwolnienia i musze isc jutro do pracy. Sama nie wiem jak skoro dzisiejsza wyprawa do lekarza była juz dla mnie mega wyzwaniem i malo brakowalo zebym zatrzymala auto aby zwymiotowac.
Lekarz stwierdził ze to ciąża a ciąża nie jest chorobą i musze przez to przejść. Powiedział ze moj pracodawca musi jedynie dopasowac warunki pracy i tyle.
Nie wiem czy tu w Niemczech to innaczej funkcjonuje jak w Polsce ale z tego co wyczytalam to musze pracowac o ile ciąża nie jest zagrożona.
 

Załączniki

  • 15100684380691063856739.jpg
    15100684380691063856739.jpg
    542,5 KB · Wyświetleń: 61
To i ja sie pochwale. Nareszcie cos widac. Ma juz ma całe 6mm
Serduszko tez biło takze wszystko dobrze.

Zla niestety jestem ze nie dostalam zwolnienia i musze isc jutro do pracy. Sama nie wiem jak skoro dzisiejsza wyprawa do lekarza była juz dla mnie mega wyzwaniem i malo brakowalo zebym zatrzymala auto aby zwymiotowac.
Lekarz stwierdził ze to ciąża a ciąża nie jest chorobą i musze przez to przejść. Powiedział ze moj pracodawca musi jedynie dopasowac warunki pracy i tyle.
Nie wiem czy tu w Niemczech to innaczej funkcjonuje jak w Polsce ale z tego co wyczytalam to musze pracowac o ile ciąża nie jest zagrożona.
Współczuję...
A fasolka śliczna[emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To i ja sie pochwale. Nareszcie cos widac. Ma juz ma całe 6mm
Serduszko tez biło takze wszystko dobrze.

Zla niestety jestem ze nie dostalam zwolnienia i musze isc jutro do pracy. Sama nie wiem jak skoro dzisiejsza wyprawa do lekarza była juz dla mnie mega wyzwaniem i malo brakowalo zebym zatrzymala auto aby zwymiotowac.
Lekarz stwierdził ze to ciąża a ciąża nie jest chorobą i musze przez to przejść. Powiedział ze moj pracodawca musi jedynie dopasowac warunki pracy i tyle.
Nie wiem czy tu w Niemczech to innaczej funkcjonuje jak w Polsce ale z tego co wyczytalam to musze pracowac o ile ciąża nie jest zagrożona.

No tak to juz jest na zachodzie, chyba tylko w Polsce tak jest ze od razu mozesz dostac L4. Ja mieszkam w UK a tutaj do 12 tygodnia to nawet pies z kulawa noga sie nie zainteresuje... jak masz krawienie czy cokolwiek to lekarz potrafi powiedziec niech natura robi swoje... ale jakos kobiety rodza zdrowe dzieci wiec nie wiem kto ma wiecej racji. Wydaje mi sie ze pewnie gdzies po srodku.
 
No tak to juz jest na zachodzie, chyba tylko w Polsce tak jest ze od razu mozesz dostac L4. Ja mieszkam w UK a tutaj do 12 tygodnia to nawet pies z kulawa noga sie nie zainteresuje... jak masz krawienie czy cokolwiek to lekarz potrafi powiedziec niech natura robi swoje... ale jakos kobiety rodza zdrowe dzieci wiec nie wiem kto ma wiecej racji. Wydaje mi sie ze pewnie gdzies po srodku.
Masakra gdybym ja miała pójść w ciąży do pracy, w której jest pełno chorych dzieci to chyba bym się zapłakała.. Nie miałam różyczki, ze względów zdrowotnych jako dzieciak nie byłam też szczepiona .. dzieci chodzą do przedszkola z ospa, zapaleniem spojówek, z biegunka kilkudniowa i ż gilami zielonymi po kolana! Chyba bym rodzinną blagala na kolanach o te l4..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chyba nie do konca bo tutaj chore dzieci odsylaja do domu I nie przyjma z powrotem bez potwierdzenia od lekarza ze juz zdrowe. Ale przyznam ze jest to troche straszna perspektywa. Wszyscy mysla ze UK to taki raj jesli chodzi o wsparcie panstwa, ale to nie dotyczy ludzi, ktorzy pracuja na etacie. Mi sie nawet nie oplaca wracac do pracy bo koszt opieki dla dziecka jak pracujesz full time wynosi tyle co pensja, no chyba ze jestes jakis dyrektor zarzadzajacy ;) a macierzynski w porownaniu do zarobkow to jakies 30% pensji


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry