reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny, nie martwcie się u mnie ciąża młodsza o prawie 2 tygodnie względem miesiączki.

Ja zamierzam pracować jak najdłużej. Minimum to do końca marca, a jeśli będę się dobrze czuła to do końca kwietnia. Jeśli będę czuła, że mi się nudzi czy coś to jeszcze popracuję zdalnie w maju. Ja w pracy nie mam stresu, nie muszę się niczym martwić.
A gdzie pracujesz tak z ciekawości zapytam?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ile średnio trwały Twoje cykle?

Dzieciaczki rosną nierówno. Teraz może być do tyłu, a na następnej wizycie może się okazać, że nadrobił. U mnie między wizytami minęło 3 tygodnie, a przewidywany termin porodu zmienił sie o 5 dni (tzn dziecię nadgoniło).
Mój syn na pierwszym USG był mniejszy o w2 tygodnie. Haha także napewno nadrobi

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ookatkaoo1993 będzie dobrze.dokładnie tak samo było u mnie.na początku tylko zarodek był a za tydzień już biło serduszko.piszesz że masz długie cykle więc pewnie ciąża młodsza niż wg @.

Ja jestem na l4 od początku ciąży bo raz poronilam a poza tym w sierpniu miałam usunięta tarczyce.w sumie na l4 jestem od połowy sierpnia.mam stresująca pracę i na razie nie myślę wracać.w pierwszej ciąży pracowałam praktycznie do samego końca.teraz na pewno tak nie zrobię.
 
reklama
W pierwszych dwóch ciążach na zwolnienie poszłam jakoś w 4 m-cu, teraz szybciej. Ale wtedy pracowałam w szkole, a teraz w przedszkolu w grupie 3-4 latków, a to wiele zmienia ;) Finansowo tez wyjdę korzystniej będąc na L4, bo w zeszłym roku szkolnym miałam sporo nadgodzin a teraz goły etat, więc średnia powinna byc ładna. No i odejda mi koszty dojazdów.

Nudzić na pewno sie nie będę. Juz mam w głowie kilka pomysłów do zrealizowania.

Nad jakimś kursem też myślę, bo po macierzyńskim zamierzam zmianić zawód, tylko jeszcze nie wiem na jaki ;)
 
Do góry