reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny.
Kciuki za wszystkie wizyty.

Co do pracy, to nie każda może sobie pozwolić na pracę w ciąży "do ostatniej chwili". Ja lubię swoją pracę, ale praca po 12 h w tym na nocki i z chorymi dziećmi w ciąży to tak średnio, tym bardziej że od września pełny oddział zawsze...A łóżek mamy 29 na 2 pielęgniarki przeważnie.. W 1szej ciąży pracowałam do połowy 4 msc , ale to było lato, aż bolało mnie podbrzusze, dostałam luteinę i opierdziel od gin jak się dowiedziała gdzie pracuje.
W 2giej ciąży też nie chciałam iść od razu na L4 to powiedziała ( delikatne mówiąc) że na nocki nie mogę pracować, że mam sprawy uporządkować w pracy i następnym razem piszemy L4, niestety kilka dni później zaczęłam plamić i ciąża się nie utrzymała.
Także teraz już na 1szej wizycie jak gin powiedziała o L4 nie protestowałam, przytaknełam grzecznie i wzięłam zwolnienie...

Co do forum zamkniętego, można założyć, za jakiś czas, dla dziewczyn które się udzielają dużo, a nie tylko 2x coś napisały, ale przez jakiś czas pisać i tu i tu, bo może jeszcze ktoś dołączy itp..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam;0

Dziś wizytuje się ja;p spać nie mogę a że strachu boli mnie brzuch;( dziś mój 7 tydz 0 dzien. Co myślicie . Zobaczę już coś?
Trzymam za Ciebie kciuki, ja dzisiaj 7t3d I też czekam na badanie z utęsknieniem - to o 19... Nie wiem kiedy mogę się zacząć cieszyć, ale liczę na to, że dzisiaj będzie powód już :)
 
Jest zarodek ale bez serduszka;( owulacja mogła być poNiej przy moich długich cyklach. Jest o tydzień młodsza

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na prenatalne w pierwszej ciąży bralam tylko skierowanie i kkartęcciąży. Nic więcej. Lekarz tylko robi usg nie patrzy w wyniki badań.
Pamiętam że mnie się pytali o lekarza prowadzącego (byłam prywatne, bez skierowania).

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem na urlopie wychowawczym ale po badaniach genetycznych przejdę na L4. Co do zajęć na "wolnym" to ja sobie nic nie szukam bo mój 2latek mi go wypełnia co do minuty.

Do badań prenatalnych nie trzeba się przygotowywać. Chyba, że były komplikacje we wcześniejszych ciążach albo choroby genetyczne to trzeba o tym lekarzowi powiedzieć. Wyniki USG są od razu a opracowanie wraz z testem pappa jest chyba do 2 tygodni.
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jak idzie się na prenatalne ze skierowani to robią USG a jak coś jest nie tak to wtedy test Pappa, czy od razu komplet? Jak teraz to wygląda?

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest zarodek ale bez serduszka;( owulacja mogła być poNiej przy moich długich cyklach. Jest o tydzień młodsza

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Który tydzień? Mi też na usg w 7 tyg wychodziło że niby ciaza tydz młodsza,ale u mnie tydz to nie możliwe bo dobrze wiem kiedy była ovu i kiedy zaszłam więc możliwe jest przesunięcie gora 3-4 dni. Potem nawet nie było przytulanek

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jest zarodek ale bez serduszka;( owulacja mogła być poNiej przy moich długich cyklach. Jest o tydzień młodsza

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Też niestety rak miałam:( okres 14.09, badanie 27.10 i nie było zarodka serducha nic :( muszę czekać do 23.11

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry