reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Nie każdy ma czas zeby siedziec z telefonem [emoji6] Ja np mam takie dni ze niemam czasu usiąść i poczytać czegokolwiek a wieczorem tylko szybko pod prysznic i padam. I w zwiazku z tym co? Zostane wyrzucona?

w57v43r8lp1kkl56.png
Niektóre dziewczyny czytaja tylko a póŹniej troli pelno. Na watku zamknietym pojawią się watki typu nasze brzuszki wizyty u lekarza itp itd i teraz ktoś kogo w ogóle nie znamy ogląda czyta ale nie komentuje i noe daje nic od siebie. Szczerze to dla mnie trochę noe bardzo...

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niektóre dziewczyny czytaja tylko a póŹniej troli pelno. Na watku zamknietym pojawią się watki typu nasze brzuszki wizyty u lekarza itp itd i teraz ktoś kogo w ogóle nie znamy ogląda czyta ale nie komentuje i noe daje nic od siebie. Szczerze to dla mnie trochę noe bardzo...

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Trolle sa rowniez w bardzo czesto udzielających sie

w57v43r8lp1kkl56.png
 
Czesc Dziewczyny. Ja już w pracy ale po południu wybieram się z przyjaciółką na gorącą czekolade. Życzę Wam udanych wizyt. Mnie to dopiero czeka za dwa tygodnie. Jedyne pocieszenie ze mdlosci ciut odpuscily.
 
Ja np nie udzielam się aż tak bo po ostatnim poronieniu zwyczajnie boję się ekscytować. Ale jeśli zadecydujecie o zamkniętym wątku to nic takiego. Po prostu wraz z resztą „ niedobitków” zostaniemy na tym, a reszta spokojnie może przejsc na zamknięty i nic w tym złego.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny cieszcie się ze wasze dzieci chociaż na ta chwile pójdą spać mój odkąd skończył trochę ponad 1.5 roku i przestał spać w dzień a jak był niemowlakiem tak samo mało spal. Dla niego spanie to.kara była.
Ja w końcu wstałam bez mdłości i nawet wyspana bo synek przed 3 obudził się i wczolgal się do mnie przytulic i spal dalej :D
U nas jiz dzisiaj -1 na dworze aż się nie chce z domu wychodzić

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo nie fajnie ja pospalam dzis do 7 z mała w łóżku bo wyla w nocy nie wiem czemu. A teraz bawi sie chodzikiem ktory ma opcje pianinka

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzien dobry dziewczyny, mam nadzieje ze wiekszosc czuje sie dzis dobrze :) u nas od rana pada I wieje nie jest za wesolo ciezko bylo wstac :( niestety listopad najsmutniejszy miesiac trzeba jakos przetrwac


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry