reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
1509963518-fa541868ba042522-aaaaaa.jpeg


1509963535-2c2723a7299314d5-aaaaaa.jpeg


Ja dostane znowu taka książeczkę w niej jest opisana każda wizyta. Najważniejsze badania dalej są tez wpisy od położnej która przychodziła jak i opis porodu + wszystkie informacje o dziecku po porodzie. Zawsze ja mam przy sobie w razie w. Ta jest z pierwszej ciąży jescze. Plus do tego dostaje grubsza książkę o taka:
1509963629-f773d2f576d781c1-aaaaaa.jpeg


I tam jest oddzielnie podzielone na tygodnie i miesiące i mogę pisać swoje spostrzeżenia, pytania do lekarki czy położnej, nawet lista co do szpitala mam brać tam jest. Dlatego ja nie szukam dodatkowych segregatorow. A liczyłam i z pierwszej ciąży mam 14 zdjęć usg tylko ze nie raz z jednej wizyty 3 zdjęcia mam

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy orientujecie się gdzie mogę dostać taki organizer z pregna?
Ten z mamaginekolog jak dla mnie ma za dużo bajerów, te torby i przyszywki to nie dla mnie.
Ja chodze prywatnie i nic takiego nie dostałam a chętnie gdzieś bym zakupiła czy coś :)
Znalazłam właśnie taki DIY: Link do: Organizer na dokumenty DIY - ARCHISTACJA.PL
Jak w tym tygodniu nie uda mi się znaleźć fajnego segregatora/organizera (ten z mamaginekolog niestety średnio mi się podoba) to sama sobie zrobię :D
 
Hej dziewczyny witam w poniedzialek:) I mam pytanko - duzo tu o waszych zachciankach jedzeniowych :) a ja mam pytanie czy jakos specjalnie dbacie o diete w ciazy?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Ja tak bo w pierwszej ciąży miałam cukrzycę. I odrazu trzymam diete jak wtedy.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak mialas Ja zdiagnozowana? Bo Ja poki co jeszcze nie mialam zadnych badan :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam krzywą cukrowa 2 razy bo wyniki sie gin nie podobaly . I polozyli mnie na 3 dni do szpitala . Tam monitorowali cukier,wlaczyli diete, spotkania z diabetolog. I efekt taki ze dieta i 4 razy dziennie inaulina w udo. Nigdy wiecejjjj

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy orientujecie się gdzie mogę dostać taki organizer z pregna?
Ten z mamaginekolog jak dla mnie ma za dużo bajerów, te torby i przyszywki to nie dla mnie.
Ja chodze prywatnie i nic takiego nie dostałam a chętnie gdzieś bym zakupiła czy coś :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dostałam taki sam organizer z pregna przy zakładaniu karty ciąży w przychodni. Prywatne gabinety też powinny dostawać takie rzeczy od przedstawicieli farmaceutycznych, może zapytaj na wizycie czy mają takie segregatory?
Co do diety to zdaje sobie sprawę z tego, że teraz nie dostarczam wszystkich składników odżywczych do organizmu bo dość mało jem i od wielu rzeczy mnie odrzuca, ale na szczęście od tych niezdrowych, fastfoodow, smażonego, słodkiego też. Liczę, że nadrobię później, a tym czasem wcinam grejpfruta i flipsy kukurydziane :)
 
A może same spróbujcie sobie zrobić takie segregatory? Wtedy możecie w nich umieścić co tylko chcecie. Można też zostawić miejsca na pamietnik ciążowy itp.

Np. tym można się zainsporować: Link do: DIY - Pamiętnik ciążowy - scrapbooking dla zielonych - Maly Wredny Mis

Ja akurat nie mam cierpliwości do tego ale może któreś z was lubią takei rzeczy.

Mi sie bardzo cos takiego podoba ale mysle zeby polaczyc to z pierwszym rokiem zycia :) macie kobietki moze jeszcze jakies inne takie inspiracje? Moze jak wybiore sie na zwolnienie bedzie co robic ;)
 
reklama
Co do mojego pytania wiem ze moge sobie poszukac w googlach ale czasem ma sie jakies takie perelki pozapisywane w ulubionych ;)

Co do diety to jedyna zmiana to taka ze zaczelam jesc sniadania i odstawilam kawe. Wczesniej dzien zaczynalam od kawy a pierwszy posilek po godzinie jedenastej. A tak poza tym to staram sie jesc sporo owocow i warzyw :) ale zadnych przyjemnosci typu cos slonego, slodkiego nie odmawiam sobie :)
 
Do góry