reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Myśmy sobie rozbili na raty i nie żałujemy.
To cudo wycisnie sok z jarmużu, szpinaku, pietruszki... poradzi sobie nawet z migdałami :)
Jeśli ktoś ma sokowirówke i ona działa to ekstra, ale jeśli ktoś chce kupić i się zastanawia to polecam wyciskarke. Jest droższa ale bardziej wydajna, soki zdrowsze, bardziej wartościowe bo WYTŁACZANE przez ślimak a nie ścierane na tarce, dlatego ma więcej wartosci odżywczych, podczas robienia nue podgrzewać sie, można dłużej trzymać w lodówce... no i mnie bardziej smakują z wyciskarki niż z sokowirówki, na prawde czuć różnice :) polecam [emoji813]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
muszę się rozejrzeć po sklepach bo nic nie wiem w temacie tego sprzętu. wcześniej poprostu wrzuciłam wszystko do dużego blendera i tyle. A te soli to wychodzą takie gęste zawiesiste czy jak ż sokowirówki ?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
muszę się rozejrzeć po sklepach bo nic nie wiem w temacie tego sprzętu. wcześniej poprostu wrzuciłam wszystko do dużego blendera i tyle. A te soli to wychodzą takie gęste zawiesiste czy jak ż sokowirówki ?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Sok z sokowirówki jest bardziej "wodnisty" a z wyciskarki taki "gęsty".
1509619262-3fef7d95ba0bc042-aaaaaa.png


Polecam poczytać :) ja poczytałam i już wiedziałam że na pewno wyciskarka.

Link do: Wyciskarki do soków czy sokowirówki - co wybrać?

Miałam możliwość porównania smaku i sok z wyciskarki bezkonkurencyjne (wg mnie oczywiście :) ) lepszy

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Avet dziewczyny dobrze piszą, szkolenia oto to bardzo dobry pomysł. Fajnie że możesz jeszcze pracować, ale musisz wrzucić do na luz, zwolnić tempo, bo jakby się nie daj boshe coś z Dzieciątkiem stało to sobie nie darujesz tego i będziesz się obwiniać.

Aga na pewno jest różnica, jak sokowirówka mi padnie to raczej w stronę wyciskarki bedę patrzeć, bo słyszałam już że są mega:)

Walczę właśnie z prasowaniem bo mi się nazbierało już a ostatnio siły nie miałam na nic...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja usłyszałam od lekarza, że w razie mocnych boli można wziąć nospe max, żeby jak to określił "nie wypluc" ciąży. Póki co raz się poratowalam bo mnie wystraszył. Jeśli bardzo boli może też weź jedną tabletkę.
Mój ginekolog mówił że jak będzie mnie bardzo podrzusze bolało to mam wziąć 2 zwykle no-spy co 8 h na razie wzięłam 4 tabletki Ale nie jednego dnia.

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry