reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Remontujecie dom?
Mieszkamy w bloku 5 rodzinnym i mieliśmy mieszkanie na 1 piętrze 55 m. I w styczniu kupiliśmy mieszkanie na poddaszu centralnie nad nami około 30 m. Załatwiliśmy pozwolenie i zanim maluszek się urodzi to córka i syn pójdą sobie do swoich pokoi na górze ;). Będą też mieć swoją łazienkę;) a z ich pokoju na dole mąż będzie robił nam sypialnie i kącik dla maluszka;)

No i sobie oczywiście salon w końcu zrobi z naszego obecnego sypialnialo- salonu heeheh;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ile nosp maxymalbie można przyjmować ? Od 3 dni coś mnie brzuch pobolewa i się zastanawiam. Coś mi się kojarzy że w pierwszej ciąży brałam 3x2.
 
Ja po wczorajszym dniu w pracy nawet nie miałam siły do Was zajrzeć...bierze mnie przeziębienie dziś leżę cały dzień a mój mężczyzna dzielnie lata z listą zakupów. Jutro niestety znowu do pracy ale potem mam 3 dni na dojście do siebie....na razie herbatka z lipy,miód cytryny,sok z malin,pomarańcze,kiwi,czosnek,syrop z cebuli i inhalacje rumiankiem i maść z majerankiem...Trzymajcie kciuki [emoji12]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry