reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Syrop prawoślazowy taki najprostrzy z apteki jest na etanolu więc nie nadaje się dla kobiet w ciąży. Trzeba uważać na te ziołowe preparaty w płynie bo sporo z nich zawiera alkohol.
Owszem, ale nie dajmy się zwariować. Kapusta kiszona zawiera ok 2 % alkoholu, podobnie jak wszystkie produkty spożywcze powstałe w wyniku fermentacji ;)
 
reklama
Owszem, ale nie dajmy się zwariować. Kapusta kiszona zawiera ok 2 % alkoholu, podobnie jak wszystkie produkty spożywcze powstałe w wyniku fermentacji ;)
Ale jesli sa odpowiedniki nie zawierajace alkoholu to po co stosowac to co zawiera? - pett drill np nie.ma.alkoholu a dziala podobnie

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja juz po badaniach.
Z dzieckiem wszystko dobrze, tylko na szyjce sie zrobiła rana prawdopodobnie od dzisiejszego seksu, dlatego ta krew.
Takze minimum do następnej wizyty u ginekologa mamy celibat. Dalej zobaczymy co lekarz powie.
Pobrali mi krew i musza sprawdzic jaka mam grupe krwi. Jezeli ujamna to bede musiala dostac zastrzyk ale dokladnie nie wiem dlaczego.
 
Hej ja juz po badaniach.
Z dzieckiem wszystko dobrze, tylko na szyjce sie zrobiła rana prawdopodobnie od dzisiejszego seksu, dlatego ta krew.
Takze minimum do następnej wizyty u ginekologa mamy celibat. Dalej zobaczymy co lekarz powie.
Pobrali mi krew i musza sprawdzic jaka mam grupe krwi. Jezeli ujamna to bede musiala dostac zastrzyk ale dokladnie nie wiem dlaczego.
Rh ujemny - jesli masz a ojciec dziecka dodatni - wowczas z uwagi na ryzyko wytworzenia przeciwcial ( ryzyko konfliktu serologicznego) podaje sie zastrzyk majacy zapobiec wytworzebiu tch przeciwcial

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny, czuję się masakrycznie, dzis rano wstała, a tu nos zawalony, oczy bolą i głowa pęka, potem okazało się, że mam 38,6 gorączki, czuję się strasznie. próbuję się kurować czosnkiem, sokiem z cebuli i herbatą z malin jeszcze jakieś propozycje?
aha, próbowałam zrobić inhalację z solą - nic nie dało, jakby nos zaczął ważyć z 5 kilo :(
Hej:) ja miałam nos zawalony tydzień temu i mnie pomogło jak zrobiłam sobie parówke z amolem (nie wiele)
może pomoże
Zdrówka
 
Dzień dobry;) przepraszam że się nie odzywałam. Ale przecież jak mąż już wie że się udało to jedzie szybko z remontem a syfu nie miara!

Dwa dni kol strop
Zabezpieczenie które miało chronić przed syfem puściło i nie chcecie sobie nawet wyobrazić jak wyglądała moja kuchnia;/;/

Najgorsze zrobione.

U mnie ok. Coraz bardziej nie cierpliwie się wizyty pierwszej a to dopiero 7 listopada. Korci mnie pójść prywatnie szybciej ale boje się że jeszcze nic nie zobaczę.;)

Ja mam dziś ochotę na ciasto jabłkowe;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Foto dzieła;p
1509256082-dfd54d85aee3bcee-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry