reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U mnie beznadziejnie. Właśnie spakowalam parę rzeczy dziecka i się wynioslam z domu. Prawdopodobnie skończy się na rozwodzie.
Zaczęło się od tego ze nie dał mi nawet dojść do słowa. Powiedział tylko wypierdalaj....
Zawsze miał mnie za śmiecia....

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję;( Trzymaj się. A czemu to Ty masz się wyprowadzić a nie ten gnojek?

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie beznadziejnie. Właśnie spakowalam parę rzeczy dziecka i się wynioslam z domu. Prawdopodobnie skończy się na rozwodzie.
Zaczęło się od tego ze nie dał mi nawet dojść do słowa. Powiedział tylko wypierdalaj....
Zawsze miał mnie za śmiecia....

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi że musiałas takie rzeczy usłyszeć[emoji20] ale powiem Ci ,że nie ma co płakać za frajerem bo mężczyzną to on na pewno nie jest! Wyprowadz się i nawet nie myśl o powrocie za jakiś czas będziesz szczęśliwa zobaczysz !

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie beznadziejnie. Właśnie spakowalam parę rzeczy dziecka i się wynioslam z domu. Prawdopodobnie skończy się na rozwodzie.
Zaczęło się od tego ze nie dał mi nawet dojść do słowa. Powiedział tylko wypierdalaj....
Zawsze miał mnie za śmiecia....

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję aci kochana. Ale ja mialam podobnie[emoji57]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mam. Ogólnie spr w necie to że 20tygodniu ciąży taki powinien być
To w takim.razie chyba powinnaś jak najszybciej udać się na konsultacje do lekarza. Nawet jeśli twój lekarz nie ma w najbliższym czasie możliwości by cie przyjąć to bym próbowała dodzwonić się do niego osobiście by telefonicznie chociaż się skonsultować. Bo faktycznie taki wynik w 5tygodniu który powinien być w 20 to sporo za dużo. Ewentualnie bym poszła nawet do rodzinnego o poradę.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie beznadziejnie. Właśnie spakowalam parę rzeczy dziecka i się wynioslam z domu. Prawdopodobnie skończy się na rozwodzie.
Zaczęło się od tego ze nie dał mi nawet dojść do słowa. Powiedział tylko wypierdalaj....
Zawsze miał mnie za śmiecia....

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
To on cie o coś obwinia? To wszystko nie przez to że pojawiła się jego była partnerka? On wie w ogóle o twojej ciąży?
Masakra jak można tak potraktować swoją kobietę, matkę swoich dzieci. Wiadomo, że nie zawsze w związkach jest kolorowo, często pod wpływem emocji padają bolace słowa ale przecież coś was razem kiedyś połączyło, coś pięknego co nie powinno się tak po prostu skreslac bo tak jest wygodniej. :((( trzymaj się maleńka.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powiem wam ze mialam kiedys kolezanke. Ona tez zawsze miala problemy ze swoim M. I myslala ze ciaza cos zmieni, ciagle tylko ja obrazal i ponizal, bylo tak jak on chce albo wogole. Zaszla w ciaze i po porodzie bylo jeszcze gorzej, bo dziecko placze, bo cos tam i w kolko to samo. W koncu od niego uciekla. I dala sobie rade :) znalazla faceta ktory potrafi sie nia zaopiekowac i teraz oczekuja swojej pociechy ;)
 
Do góry