reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@ADA87 jedz na IP. Z krwiawieniem nawet delikatnym w ciąży nie ma żartów.

marika ja teraz mam znośne mdłości chociaż czasem wyje bo mi tak źle a muszę się zajmować moim dwulatkiem. W ciąży z synem był dramat. Ciągle rzygalam. Mdłości miałam całą dobę. Byłam wykończona psychicznie. Czasem kilka godzin leżałam na podłodze koło kibla bo nie byłam w stanie dojść do łóżka. Nic mi nie pomagało. Pocieszające jest to, że mdłości dobrze wróżą i kiedyś się skończą. Trzymaj się:)
 
reklama
Nie bylo duzo tej krwi ale byla.
Teraz siedze w szpitalu i czekam ale jest strasznie duzo ludzi.
Do tego strasznie mnie podbrzusze boli, jak przed miesiączka.
 
@ADA87 jedz na IP. Z krwiawieniem nawet delikatnym w ciąży nie ma żartów.

marika ja teraz mam znośne mdłości chociaż czasem wyje bo mi tak źle a muszę się zajmować moim dwulatkiem. W ciąży z synem był dramat. Ciągle rzygalam. Mdłości miałam całą dobę. Byłam wykończona psychicznie. Czasem kilka godzin leżałam na podłodze koło kibla bo nie byłam w stanie dojść do łóżka. Nic mi nie pomagało. Pocieszające jest to, że mdłości dobrze wróżą i kiedyś się skończą. Trzymaj się:)
Dzięki za dobre słowo. Jakiś kryzys emocjonalny mam. Może jutro będzie lepiej. A póki co biorę swoją miskę i spróbuje zasnąć. Spokojnej nocy dziewczyny
 
Dziewczyny tu macie artykuł nt szkodliwości usg w czasie ciąży Link do: Szkodliwość USG - 50 chińskich wewnątrzmacicznych badań na ludziach.

Na chorobę polecam:
- na ból gardła gdy tylko poczuje drapanie płuczę wodą z wodą utlenioną (łyżeczka wu na pół szkl. wody)
- oxymel - do octu jabłkowego (bio a najlepiej domowej roboty) wrzucamu czosnek, cebulę, chrzan, ostrą papryczkę i odstawiamy na kilka tygodni. Po tym czasie odcedzamy i mieszamy pół na pół z miodem. Pijemy w miarę potrzeby. Uwaga - pali!
- na kaszel syrop prawoślazowy - krótki skład bez zbędnych dodatków, na pewno nie zaszkodzi. Cena ok 5 zł za buteleczkę.
Syrop prawoślazowy taki najprostrzy z apteki jest na etanolu więc nie nadaje się dla kobiet w ciąży. Trzeba uważać na te ziołowe preparaty w płynie bo sporo z nich zawiera alkohol.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry