reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

dziewczyny, czuję się masakrycznie, dzis rano wstała, a tu nos zawalony, oczy bolą i głowa pęka, potem okazało się, że mam 38,6 gorączki, czuję się strasznie. próbuję się kurować czosnkiem, sokiem z cebuli i herbatą z malin jeszcze jakieś propozycje?
aha, próbowałam zrobić inhalację z solą - nic nie dało, jakby nos zaczął ważyć z 5 kilo :(
Herbaty z malin z tego co mi lekarka mówiła to nie wolno bo działa rozkurczająco
 
reklama
Herbaty z malin z tego co mi lekarka mówiła to nie wolno bo działa rozkurczająco
Mi powiedziała że można :)
- sok naturalny z malin do herbaty, plus imbir, plus cytryna lub pomarańcza
- 2 razy dziennie szklanka letniej wody z łyżką stołową miodu i sokiem z cytryny, rano i wieczorem
- inhalacje roztworem z majeranku
- jeśli nos zatkany to kup Olbas, można skropić poduszkę lub chusteczkę i położyć na noc koło głowy, lub od czasu do czasu powąchać, mnie ratuje jak mam zatkany nos i w nocy nie można oddychać
- słyszałam że można Tantum Verde ale póki nie ma tragedii odpuść
- poza tym owoce i warzywa! trzeba!!!
 
Wlasnie bylam w ubikacji i zobaczylam krew. Strasznie sie stresuje, bo nie wiem co robić
jak masz u siebie jakiś szpital położniczy to zadzwoń do nich na izbę przyjęć czy możesz podjechać żeby Cię lekarz zbadał.ciezka sprawa bo dość późno jest. wiem co czujesz .stres ogromny ale po moim przykładzie to nie musi być nic poważnego.trzeba to zbadać. trzymam kciuki

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny od tygodnia leżę plackiem , mam takie nudności , ze masakra. Dlatego doszły wymioty. Przez ostatni tydzień Zjadłam tyle co wcześniej przez jeden dzień. Nie wiem wiesz siły nie pomaga Imbir herbata z imbirem i inne cuda. Już z tej bezsilności i bezradności dzisiaj cały dzień leżę i rycze. W poniedziałek może się dostanę prywatnie do jakiegoś gina i może coś pomoZe
wspolczuje ale nie rycz bp to pogarsza twoje samopoczucie.pij dużo żebyś się nie odwodniła i idź do lekarza może coś mądrego wymyśli. [emoji19]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1509219105-a0fe8aee59e9305e-aaaaaa.jpeg


A mnie dzis wzielo na wspominki, zaczelysmy z corka (3.5rz) robienie albumu ze zdjeciami jak byla mala. Mysle ze tak latwiej bedzie mi wytlumaczyc jej ciaze, ze kogos mam w brzuchu a potem to ze maluch duzo placze, ciagle wisi na piersi itp - pokaze jej w albumie ze jak byla malutka to tez duzo plakala, jadla i musielismy ja tulic ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry