reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

nie napisałam, ze dla wszystkich, npisałam, ze prenatalne te gwarantowane od 35 roku życia lub ze wskazań to bardzo dokładne usg + test pappa.
w podlaskiem jeśli dobrze sie orientuję to lekarze wysyłają do dwóch jednostek w białym - ja miałam robione dwa lata temu w Mastermedzie.
Prenatalne - tak sie nazywa kazde usg w ciazy, bo prenatalny znaczy przed narodzeniem!!
To usg o ktorym piszecie miedzy 11 a 13 tyg to tzw usg genetyczne
Usg polowkowe tez jest usg prenatalnym
To 5 tygodniu ciazy tez
To w 30tyg tez ...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Herbatka z lipy, kiwi bo cytryna ma malo witaminy c z czosnkiem uwazaj 1 zabek bedziennie bo żołądek bedzie bolal a i miód
A co do badan to w Białymstoku polecam ryszarda leśniewicza. Robilam u niego pierwsze genetyczne i było dobrze wytłumaczył wyniki na spokojnie przy badaniu też mówił co mierzy itp. Co prawda koszt wizyty to 250zl ale dzidzia najważniejsza. A pytanie do mam z problemowa ciąża na duphastonie. Ile u was on kosztuje?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tu macie artykuł nt szkodliwości usg w czasie ciąży Link do: Szkodliwość USG - 50 chińskich wewnątrzmacicznych badań na ludziach.

Na chorobę polecam:
- na ból gardła gdy tylko poczuje drapanie płuczę wodą z wodą utlenioną (łyżeczka wu na pół szkl. wody)
- oxymel - do octu jabłkowego (bio a najlepiej domowej roboty) wrzucamu czosnek, cebulę, chrzan, ostrą papryczkę i odstawiamy na kilka tygodni. Po tym czasie odcedzamy i mieszamy pół na pół z miodem. Pijemy w miarę potrzeby. Uwaga - pali!
- na kaszel syrop prawoślazowy - krótki skład bez zbędnych dodatków, na pewno nie zaszkodzi. Cena ok 5 zł za buteleczkę.
 
Dziewczyny od tygodnia leżę plackiem , mam takie nudności , ze masakra. Dlatego doszły wymioty. Przez ostatni tydzień Zjadłam tyle co wcześniej przez jeden dzień. Nie wiem wiesz siły nie pomaga Imbir herbata z imbirem i inne cuda. Już z tej bezsilności i bezradności dzisiaj cały dzień leżę i rycze. W poniedziałek może się dostanę prywatnie do jakiegoś gina i może coś pomoZe
 
reklama
Do góry