reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Planowałam dzisiaj, ale wczoraj okazało się, że to jednak 6, a nie 8 tydzień. Za tydzień powinnam dostać zaświadczenie o ciąży, wraca też z macierzyńskiego moja przełożona, więc nie będę musiała tłumaczyć szefowi - Niemcowi zawiłości zmian w prawie pracy.
Powiem prawdopodobnie w 8 tygodniu.

Ooo Ty też mieszkasz w Niemczech? :)
Ja wstępnie planuję powiedzieć po następnej wizycie (7.11) jeśli wszystko będzie w porządku i zobaczę serducho na usg :)
 
reklama
A może ktoś mi powiedzieć jak to cenowo wygląda? Długo czeka się na wizytę? :)
W tych Żorach samo USG między 11-13 tc 250 zł, chyba że chcesz 3 albo 4 D to więcej.. Zresztą na stronie cennik mają. A czeka się różnie, najlepiej dzwonić ponad 2 tyg wcześniej żeby mieć pewność że terminy będą


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Radze czekac do 9 tygodnia bo wtedy jest juz okres ochronny kobiet w ciazy i cie nie zwolnia. PRzezornego Pan Bóg strzeże;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

Na umowie o prace na czas nieokreślony ochrona obowiązuje już od 1 dnia ciąży. W przypadku umowy o pracę na czas określony, jeśli umowa kończy się do 3 miesiąca ciąży faktycznie nie ma ochrony, ale jeśli umowa kończy się po 3 miesiącu ciąży to jest przedłużana automatycznie do dnia porodu. I wtedy ochrona jest niemal taka sama jak na UoP na czas nieokreślony.
 
Nastepnawkolejce widze ze tez z De jestes :) dlugo juz tu mieszkasz?

Gratuluje wszystkim udanych wizyt :)

U mnie pod gore u gina wszystko super ale....cisnienie i serce zaczelo szalec takze non stop jakies badania

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
Nastepnawkolejce widze ze tez z De jestes :) dlugo juz tu mieszkasz?

Gratuluje wszystkim udanych wizyt :)

U mnie pod gore u gina wszystko super ale....cisnienie i serce zaczelo szalec takze non stop jakies badania

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]


:) Trochę ponad dwa lata i jestem całkiem zielona jak tutaj sytuacja przedstawia się z późniejszymi badaniami, opłatami, zwolnieniem lekarskim itp... Zwłaszcza, że mój niemiecki jest w stopniu zaledwie średnim :p więc tym bardziej mam stresa jak tutaj to wszystko ogarnę. A Ty długo tu jesteś? :)
 
Wlasnie odebralam bete. Robilam w srode i dzis. Chyba przyrost jest dobry?
1509108651-cedf568d2c54d9e0-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo dobry. Ja miałam w srode 2188 [emoji6] więc lecimy prawie ze w tym samym czasie [emoji39]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry