reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Walcz o to bo ja przez wlasnie takie gadanie stracilam jedna ciaze.Kezeli za jakies badania badz leki chcesz miec zwracane z AOK to musisz miec recepte badz rachunek za nie.U mnie naa liscie femibion 1 jest refundowany (popros u siebie w AOK o liste lekow refundowanych) za femibion 2 musialam placic sama placilam jakos 50 euro

Ja jestem w troche innej sytuacji bo jestem po wielokrotnych poronieniach wiec odrazu dostaje L4

Z praca tutaj jest tak ze jezeli ciaza nie jest zagrozona i lekarz nie wystawi L4 to musisz pracowac tyle ze jak pracujesz fizycznie pracodawca musi dostosowac Ci odpowiednio stanowisko pracy badz zmienic jej warunki tak zeby nie byly dla Ciebie zagrazajace.


[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]



Bardzo Ci współczuję :( Mam to na uwadze, to moja pierwsza ciąża i też nie zamierzam się przesilać, bo zdrowie a nawet życie nie jest warte jakiejkolwiek pracy. Fajna sprawa z tym AOK, skorzystam chętnie, bo faktycznie ten femibion kosztuje tu około 30e czyli całkiem sporo.

Mhm, czyli najpierw porozmawiam z ginekologiem, a potem poinformuję pracodawcę i zobaczymy co on na to. Aha, jak rozumiem muszę też pracodawcy przedstawić zaświadczenie o ciąży, tak?
 
reklama
Ostatnia edycja:
@AgaRS90 W Twojej klinice żaden lekarz nie ma certyfikatu FMF, więc nie ma pewności, że będzie umiał prawidłowo przeprowadzić to badanie, ale lekarz polecony przez @KikaRika ma ten certyfikat.
Myślę, że warto o to zadbać, szczególnie jeśli robisz to badanie prywatnie. Po co masz wydać kasę na badanie i nie mieć pewności prawidłowego wykonania?
No ale co mam mu powiedzieć? "Wybacz pan ale nie jest Pan uprawniony i chce iść gdzie indziej"?
Jak Wy to rozgrywacie?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Femibion 1 bo 2 jest drozsza ;)
Ja kupuje w tej aptece
Link do: Femibion Schwangerschaft 2 D3 + DHA + Folat 400 µg 2 x 96 Tabletten u. Kapseln Kombipackung
Tak ja przedstawialam zaswiadczenie i L4 odrazu dalam

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]


Baaardzo Ci dziękuję za informacje :) Jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to będę zawracać Ci głowę :D A z jakiego regionu Niemiec jesteś? Ja z Niedersachsen.
 
Nastepnawkolejce napisalam PW

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
Ostatnia edycja:
No ale co mam mu powiedzieć? "Wybacz pan ale nie jest Pan uprawniony i chce iść gdzie indziej"?
Jak Wy to rozgrywacie?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Możesz juz sie u niego nie pojawić i tyle a możesz normalnie u niego prowadzić ciąże ale prenatalne u kogos innego zrobić i przynieść mu wyniki.


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Do góry