reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Jezu byłam taka głodna że zjadłam obrzydliwie niezdrowego i pysznego hamburgera,duże opakowanie jogurtu ,gruszka,mandarynek,pudełko truskawek ,ciasto marchewkowe i wszystko popilam litrem soku. teraz chyba pójdę odespać ta nirprzespana noc

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Laski a czy w tych rozmowach to nie pomyliłyśmy pierwszego tętna (są opinie że nie poeinno się go słuchać ) od bicia serca. Aga u Ciebie tętno bylo chyba? Może coś pomylilam

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tylko widziałam serduszko dwa razy na każdej z dwóch wizyt ale na pierwszej wizycie w 6t powiedziano mi że nie można tak wcześnie słuchać serduszka

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jezu byłam taka głodna że zjadłam obrzydliwie niezdrowego i pysznego hamburgera,duże opakowanie jogurtu ,gruszka,mandarynek,pudełko truskawek ,ciasto marchewkowe i wszystko popilam litrem soku. teraz chyba pójdę odespać ta nirprzespana noc

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
O matko! Gdzie Ty to zmiescilas???[emoji23][emoji23] Normalnie zazdro [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam już kartę i badania z krwi i moczu zrobione. Zdziwiłam się ze tak szybko

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dla mnie powiedział że nie będzie zakładać bo jeszcze nie wybrałam ginekologa prowadzącego. Tak na prawdę wybrałam i idę do niego 18 listopada i wtedy on mi założy

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz w kuchni tyram. Pół godz snu i od razu mi lepiej. Dzisiaj burgery z dorsza w sezamie. Mam nadzieję, że syn doceni [emoji28]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja młodsza córcia ma na imię Marysia :)

Co do uprawnień, to w Polsce tylko 687 lekarzy ma certyfikat FMF świadczący o umiejętności przeprowadzania badania przezierności karku. Więc to nie jest tak, że jak pracuje w szpitalu to ma uprawnienia. Moja dr prowadząca też pracuje w szpitalu, w dodatku przy bardzo skomplikowanych przypadkach, a tego certyfikatu nie ma.
Tu jest lista lekarzy z certyfikatem:
Link do: The Fetal Medicine Foundation
Trzeba kliknąć na kraj i wybrać Nuchal translucency.
Ale dałaś mi zagadkę, ja to cienka z geografii nim znalazłam Polskę..., ale udało się ;) z czystej ciekawości sprawdziłam, bo wiem właśnie ze w poprzednich ciążach on mi to sprawdzał, no i faktycznie ma te uprawnienie ;) dzieki
 
reklama
Do góry