reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny.
Witam nowe mamusie:).

Ada zmian lekarza, moja lekarka wiedząc że pracuje na zmiany 12 godzinne w tym nocki w poprzedniej ciąży jak usłyszała że nie chce L4 to tak usłyszałam że na nocki absolutnie pracować nie mogę itp.. A teraz jak przyszłam do niej w 5 tyg i tylko wspomniała o L4 to grzecznie powiedziałam tak, tym bardziej że to było krótko po poronieniu...
Więc tak jak dziewczyny radzą zmień lekarza.

Ja po wizytach :)
U internisty wyniki tarczycy bardzo ładnie się obniżyły, następną kontrola za miesiąc.

U gin też wszystko ok, serduszko bije, dziś kończę 8t, ktosiek ma 14,9mm:)

Co do sexu to myśmy się wstrzymywali bo baliśmy się przez to poronienie, ale gin dała zielone światło:)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Ktosiek :D najlepsze imię jakie przeczytałam :) podoba mi się. Ja dziś mam 8+1 :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny nie panikujcie ja nie mam karty ciąży jeszcze a byłam 2 raz już dzisiaj, w poprzedniej ciąży też nie miałam od razu, bo moja dr zakłada od któregoś tam tyg dopiero, niektórzy lekarze tak robią, inni od razu zakładają...

A co do badań prenatalnych to musi być specjalista i odpowiedni sprzęt.. Myśmy w 1szej ciąży jechali je robić do Żor bo w miarę blisko i bardzo dobrzy specjaliści.
A dziś mi dr powiedziała że mogę pomału dzwonić i umawiać się na nie, ona też poleca Żory (choć mamy bliżej jeszcze do innego ośrodka).
A i dostanę skierowanie z racji na poronienie, więc choć tyle dobrego z tego złego..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie panikujcie ja nie mam karty ciąży jeszcze a byłam 2 raz już dzisiaj, w poprzedniej ciąży też nie miałam od razu, bo moja dr zakłada od któregoś tam tyg dopiero, niektórzy lekarze tak robią, inni od razu zakładają...

A co do badań prenatalnych to musi być specjalista i odpowiedni sprzęt.. Myśmy w 1szej ciąży jechali je robić do Żor bo w miarę blisko i bardzo dobrzy specjaliści.
A dziś mi dr powiedziała że mogę pomału dzwonić i umawiać się na nie, ona też poleca Żory (choć mamy bliżej jeszcze do innego ośrodka).
A i dostanę skierowanie z racji na poronienie, więc choć tyle dobrego z tego złego..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Jesteś ż okolic Rybnika moze?
Bo ja właśnie w rku mieszkam i zastanawiam się gdzie można zrobić to prenatalne.
Chodzę do szpitala pryw. Liftmed I na stronie jest napisane, że ginekologia i usg prenatalne?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesteś ż okolic Rybnika moze?
Bo ja właśnie w rku mieszkam i zastanawiam się gdzie można zrobić to prenatalne.
Chodzę do szpitala pryw. Liftmed I na stronie jest napisane, że ginekologia i usg prenatalne?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak:) Rybniku też są, mam bliżej, ale bardziej chwalą Żory właśnie...
Moja dr też poleca Żory.
Link do: Sonomedico - Gabinet Ginekologiczny Żory
Ja jak będę sie umawiać to do dr Aleksandra Ilskiego, czy jakoś tak, bo w 1szej ciąży u niego byliśmy i jest super, a i robi więcej zdjęć niż "szef" no ten to ponoć ok 3 tylko a my mieliśmy.y więcej dużo;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Effa84 łącze się w bólu czekania ja wizytę mam za 18 dni (pierwsza) a jestem w 6t +6d
Co do sexu to u nas nic się nie zmieniło jak było przed ciążą tak i w ciąży jest to samo ;)
Co do imion to mam dziwne przeczucie ze będzie chłopiec w pierwszej czułam to samo i się nie pomyliłam :D i szukam jedynie imion chłopiecych ale jeszcze żadne nie skradlo mojego serca
Teraz piekę cała stertę placków ziemniaczanych :D

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
20171027_131015.jpg


Syn się nade mną zlitowala I zasnął.
A dzisiaj mam straszny dzień. Mdłości i ogólnie słabo się czuje [emoji17]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20171027_131015.jpg
    20171027_131015.jpg
    53,9 KB · Wyświetleń: 446
Witam.ja już po badaniach w szpitalu.pol nocy nie spałam.wymietosili mnie na usg ż 40 min i wewnętrznie i zewnętrznie i wszystko wygląda ok.ciaza młodsza o tydz niż wg OM bo 6 tydz.zarodek 6 mm ale jest serducho bijące także wszystko ok.ciaza prawidłowo umiejscowiona.zadnych krwiakow na macicy.plamienie najprawdopodobniej spowodowane przez krew poimplantacyjna która gdzieś została w jamie brzusznej i teraz postanowiła ja opuścić. ż ciaza wszystko w najlepszym porządku. uspokoilam się trochę ( mały stresik zawsze zostaje) no i właśnie mi się przypomniało że nic nie jadłam i umieram z głodu.spadam do domu coś zjesc.pozniej poczytam co natworzylyscie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam.ja już po badaniach w szpitalu.pol nocy nie spałam.wymietosili mnie na usg ż 40 min i wewnętrznie i zewnętrznie i wszystko wygląda ok.ciaza młodsza o tydz niż wg OM bo 6 tydz.zarodek 6 mm ale jest serducho bijące także wszystko ok.ciaza prawidłowo umiejscowiona.zadnych krwiakow na macicy.plamienie najprawdopodobniej spowodowane przez krew poimplantacyjna która gdzieś została w jamie brzusznej i teraz postanowiła ja opuścić. ż ciaza wszystko w najlepszym porządku. uspokoilam się trochę ( mały stresik zawsze zostaje) no i właśnie mi się przypomniało że nic nie jadłam i umieram z głodu.spadam do domu coś zjesc.pozniej poczytam co natworzylyscie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Super tak się cieszę że wszystko z wami ok [emoji1] zastanawialam się kiedy dasz znać ...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak:) Rybniku też są, mam bliżej, ale bardziej chwalą Żory właśnie...
Moja dr też poleca Żory.
Link do: Sonomedico - Gabinet Ginekologiczny Żory
Ja jak będę sie umawiać to do dr Aleksandra Ilskiego, czy jakoś tak, bo w 1szej ciąży u niego byliśmy i jest super, a i robi więcej zdjęć niż "szef" no ten to ponoć ok 3 tylko a my mieliśmy.y więcej dużo;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom

@AgaRS90 W Twojej klinice żaden lekarz nie ma certyfikatu FMF, więc nie ma pewności, że będzie umiał prawidłowo przeprowadzić to badanie, ale lekarz polecony przez @KikaRika ma ten certyfikat.
Myślę, że warto o to zadbać, szczególnie jeśli robisz to badanie prywatnie. Po co masz wydać kasę na badanie i nie mieć pewności prawidłowego wykonania?
 
Do góry