reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@AgaRS90 W Twojej klinice żaden lekarz nie ma certyfikatu FMF, więc nie ma pewności, że będzie umiał prawidłowo przeprowadzić to badanie, ale lekarz polecony przez @KikaRika ma ten certyfikat.
Myślę, że warto o to zadbać, szczególnie jeśli robisz to badanie prywatnie. Po co masz wydać kasę na badanie i nie mieć pewności prawidłowego wykonania?
Może dlatego polecają Żory a nie Rybnik... Myśmy byli zadowoleni bardzo , lekarzy jest tam kilku, a kierownik nazywa się Bartosz Czuba.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może dlatego polecają Żory a nie Rybnik... Myśmy byli zadowoleni bardzo , lekarzy jest tam kilku, a kierownik nazywa się Bartosz Czuba.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
@KikaRika sprawdziłam wszystkich trzech ginekologów-położników. Wszyscy mają certyfikat FMF w zakresie pomiaru przezierności :) Dobra klinika.
 
Ja w Wwie do Boramed chodziłam na prenatalne. Gdzie sprawdzacie czy lekarz ma certyfikat?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja młodsza córcia ma na imię Marysia :)

Co do uprawnień, to w Polsce tylko 687 lekarzy ma certyfikat FMF świadczący o umiejętności przeprowadzania badania przezierności karku. Więc to nie jest tak, że jak pracuje w szpitalu to ma uprawnienia. Moja dr prowadząca też pracuje w szpitalu, w dodatku przy bardzo skomplikowanych przypadkach, a tego certyfikatu nie ma.
Tu jest lista lekarzy z certyfikatem:
Link do: The Fetal Medicine Foundation
Trzeba kliknąć na kraj i wybrać Nuchal translucency.
Tutaj :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale przynajmniej juz byłaś u lekarza [emoji4] I tego zazdroszczę.

Ja miałam @ 12.09, ale chyba przez długość cyklu wychodzi ze ciąża dopiero 4tyg. Ehhh, dwa tyg czekania to męka. Szczególnie jak czytam że niektóre dziewczyny juz słyszały serce. Zazdroszczę [emoji22]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Nic sie nie martw ja tez musze czekac do 6.11 wiec tez sporo czasu [emoji6]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja młodsza córcia ma na imię Marysia :)

Co do uprawnień, to w Polsce tylko 687 lekarzy ma certyfikat FMF świadczący o umiejętności przeprowadzania badania przezierności karku. Więc to nie jest tak, że jak pracuje w szpitalu to ma uprawnienia. Moja dr prowadząca też pracuje w szpitalu, w dodatku przy bardzo skomplikowanych przypadkach, a tego certyfikatu nie ma.
Tu jest lista lekarzy z certyfikatem:
Link do: The Fetal Medicine Foundation
Trzeba kliknąć na kraj i wybrać Nuchal translucency.

O mój lekarz ma te uprawnienia:) robi te badania i fajnie, że ma uprawnienia.
 
reklama
Dziewczyny nie panikujcie ja nie mam karty ciąży jeszcze a byłam 2 raz już dzisiaj, w poprzedniej ciąży też nie miałam od razu, bo moja dr zakłada od któregoś tam tyg dopiero, niektórzy lekarze tak robią, inni od razu zakładają...

A co do badań prenatalnych to musi być specjalista i odpowiedni sprzęt.. Myśmy w 1szej ciąży jechali je robić do Żor bo w miarę blisko i bardzo dobrzy specjaliści.
A dziś mi dr powiedziała że mogę pomału dzwonić i umawiać się na nie, ona też poleca Żory (choć mamy bliżej jeszcze do innego ośrodka).
A i dostanę skierowanie z racji na poronienie, więc choć tyle dobrego z tego złego..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Hej mozesz podac namiar na ta klinike w Zorach?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry