reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Generalnie ja uważam ze jest ok i nam się uda. Skoro jest tętno to zaraz będzie serducho jak dzwon.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie że jest ok, to samo mówił lekarz. Jak na wiek ciąży jest wszystko super w normie, na następnym będzie widać lepiej I więcej, bo przecież dzidzia będzie znowu o te lilka(nascie) dni starsza:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pewnie że jest ok, to samo mówił lekarz. Jak na wiek ciąży jest wszystko super w normie, na następnym będzie widać lepiej I więcej, bo przecież dzidzia będzie znowu o te lilka(nascie) dni starsza:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie. Ja bylam tydzień po Tobie u lekarza więc skoro lekarz mówi że ok to nie ma co przyspieszać

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj :)
Ja pierwszy dzień ostatniej miesiączki 6.09 i wczoraj na usg 6t1d :) serduszko bije, wszystko w normie :)
Trzymaj się i odpoczywaj :)

Dziękuję,Tobie również jak najwięcej odpoczynku życzę.
Ja mam krótki cykl dlatego już prawie 7 tydzień:) różnica kilku dni. Ale cieszę się bardzo że i u Ciebie wszysto
Dobrze. Rosnijcie zdrowo:)
 
Czuje podbrzusze ale tylko trochę, no ale to zupełnie inny rodzaj bólu, nie taki jak w przypadku okresu czy coś. To takie rozpychanie może?
No i ciągle bym spaaaala.
L4 mam na 4tyg i wizytę też dopiero :( jakoś trzeba będzie wytrzymać no szkoda że tak późno myślałam że za jakieś 2 tyg mnie zapisze
Powiedział że wszystko super książkowo i nie widzi potrzeby

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Najważniejsze że dobrze się rozwija, a serducho i Ty niebawem usłyszysz.
U mnie gin wyraźnie powiedział że to serce bije,jest wielkości główki od szpileczki ale bije :)
A jeśli chodzi o podbrzusze to u mnie się uspokoiło po Duphastonie, wczoraj wieczorem był mocniejszy ból ,ale dziś jest ok.
 
A te ktore byly juz u lekarza,macie założona kartę ciąży? [emoji6]

U mnie zaczyna lać. Mała śpi wiec i ja leżę i odpoczywam [emoji39] Jutro cos porobie,brzuch mnie.czasem pobolewa. Moze to od tego.ze czasem musze ponosic moja malutką.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam już kartę i badania z krwi i moczu zrobione. Zdziwiłam się ze tak szybko

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Witam nowe mamusie:).

Ada zmian lekarza, moja lekarka wiedząc że pracuje na zmiany 12 godzinne w tym nocki w poprzedniej ciąży jak usłyszała że nie chce L4 to tak usłyszałam że na nocki absolutnie pracować nie mogę itp.. A teraz jak przyszłam do niej w 5 tyg i tylko wspomniała o L4 to grzecznie powiedziałam tak, tym bardziej że to było krótko po poronieniu...
Więc tak jak dziewczyny radzą zmień lekarza.

Ja po wizytach :)
U internisty wyniki tarczycy bardzo ładnie się obniżyły, następną kontrola za miesiąc.

U gin też wszystko ok, serduszko bije, dziś kończę 8t, ktosiek ma 14,9mm:)

Co do sexu to myśmy się wstrzymywali bo baliśmy się przez to poronienie, ale gin dała zielone światło:)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry