reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Chłopiec bezdyskusyjnie Grzegorz - po moim zmarłym tacie.
Pracuje w przedszkolu i już baaardzo długo małego Grzesia nie widziałam ! I to mi się podoba, nie dałabym dziecku Jakub, Szymon czy Filip na imię, bo w przedszkolach aż się roi od chłopców o tym imieniu.
Jeśli chodzi o dziewczynke to bedzie kłopot... mój chce Anię czy Julke a na to w życiu nie pójdę bo imiona taaaakie pospolite.. Z zwykłych to zuzanna mi się podoba ale też jest w pierwszej 3 najczęściej wybieranych imion w 2017r..
Podobają mi się stare nietypowe imiona, np. Florentyna czy Celestyna ale mój nie chce :( (nie mylić z modą na dżesiki itd bo to zupełnie "inna inkszość").
:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dla mnie podoba się Basia też stare piękne polskie imię :-) ale jeszcze z mężem nie rozważamy tego wiec nie wiem jak on by się zapatrywal na to imię dla dziewczynki :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale wątków :)
1. Co do witamin - ja biorę Folian firmy Swanson, ale zostały mi tylko 3 kapsułki i przerzucam się na Femibion 1.

2. Seks - nie mam ochoty. Mój mąż też już szaleje, ale ja zasypiam wieczorem nawet przed dziećmi i jestem nie do życia.

3. Co do imion - jeśli będzie chłopiec, to na 100% Jan. Dla dziewczynki będą wybierać nasze córki.

4. Co do badań prenatalnych - moja dr prowadząca nie wykonuje USG. Badania są wykonywane przez lekarzy z certyfikatem. Normalnie bym ich nie robiła. Ale zarówno usg prenatalne, jak test pappa mam w pakiecie, więc dlaczego nie skorzystać.
 
A jak się czujecie dziewczyny?
Ja wczoraj miałam jakaś depresje ciążowa chyba cały dzień chodziłam jakaś niedoje****
Tej jajnik mnie bolal , A wieczorem płacz nawet nie wiem o co po co na co.?!?!?!?
Nie wiem czy tak moje hormony wariują ale to jest masakra :hmm::no:
 
Ja dzisiaj też mam jakąś chandrę :( mdłości jakoś rano opanowałam za to przybita jak pies.. Co do imion to już mamy "pospolita" Anne ;) i Piotra, a teraz jeśli będzie kolejna dziewczynka to nazwiemy Marysia, a chłopiec być może Marek.., ale ja bym raczej to jeszcze zmieniła ;) Miłego dnia dziewczyny!
Z witamin biorę Femibion, a przezierność karku mój ginekolog bada, na co dzień pracuje w szpitalu, więc dość uprawnień posiada ;)
 
Ja dzisiaj też mam jakąś chandrę :( mdłości jakoś rano opanowałam za to przybita jak pies.. Co do imion to już mamy "pospolita" Anne ;) i Piotra, a teraz jeśli będzie kolejna dziewczynka to nazwiemy Marysia, a chłopiec być może Marek.., ale ja bym raczej to jeszcze zmieniła ;) Miłego dnia dziewczyny!
Z witamin biorę Femibion, a przezierność karku mój ginekolog bada, na co dzień pracuje w szpitalu, więc dość uprawnień posiada ;)
Marysia cudowne imię [emoji173] moja siostrzenica tak ma.
Ania ładne imię znam dużo fajnych Ann dlatego bym swojemu dziecku nie dała, bo czuje taki.. przesyt:p ale imię ładne :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny :)
W końcu udało mi się przeczytać wszystkie strony, Więc nadszedł czas żeby do Was dołączyć.
Gratuluję wszystkim i cieszę się że jest Nas tu tyle.
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki 10.09.
We wtorek byłam na pierwszej wizycie u gina. Coś pieknego Maleństwo się rozwija i usłyszałam już bijące serduszko-6tydz.4 dzień.
Dostałam Duphaston i L4 , przez to że od samego początku towarzyszą mi bóle podbrzusza. Po niedzieli kontrola. Trzymajcie kciuki, a ja trzyma za Was.
Pozdrawiam
 
Witajcie dziewczyny :)
W końcu udało mi się przeczytać wszystkie strony, Więc nadszedł czas żeby do Was dołączyć.
Gratuluję wszystkim i cieszę się że jest Nas tu tyle.
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki 10.09.
We wtorek byłam na pierwszej wizycie u gina. Coś pieknego Maleństwo się rozwija i usłyszałam już bijące serduszko-6tydz.4 dzień.
Dostałam Duphaston i L4 , przez to że od samego początku towarzyszą mi bóle podbrzusza. Po niedzieli kontrola. Trzymajcie kciuki, a ja trzyma za Was.
Pozdrawiam
Witamy!:)
To ja widzę się spóźniłam o troszkę tylko bo ost okres 14.09, wizyta wczoraj i serducha nie było jeszcze :(
Nast. Wizyta za 4tyg więc dopiero wtedy zobaczę moje maleństwo.

Rosnijcie zdrowo :*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj też mam jakąś chandrę :( mdłości jakoś rano opanowałam za to przybita jak pies.. Co do imion to już mamy "pospolita" Anne ;) i Piotra, a teraz jeśli będzie kolejna dziewczynka to nazwiemy Marysia, a chłopiec być może Marek.., ale ja bym raczej to jeszcze zmieniła ;) Miłego dnia dziewczyny!
Z witamin biorę Femibion, a przezierność karku mój ginekolog bada, na co dzień pracuje w szpitalu, więc dość uprawnień posiada ;)

Moja młodsza córcia ma na imię Marysia :)

Co do uprawnień, to w Polsce tylko 687 lekarzy ma certyfikat FMF świadczący o umiejętności przeprowadzania badania przezierności karku. Więc to nie jest tak, że jak pracuje w szpitalu to ma uprawnienia. Moja dr prowadząca też pracuje w szpitalu, w dodatku przy bardzo skomplikowanych przypadkach, a tego certyfikatu nie ma.
Tu jest lista lekarzy z certyfikatem:
Link do: The Fetal Medicine Foundation
Trzeba kliknąć na kraj i wybrać Nuchal translucency.
 
Witamy!:)
To ja widzę się spóźniłam o troszkę tylko bo ost okres 14.09, wizyta wczoraj i serducha nie było jeszcze :(
Nast. Wizyta za 4tyg więc dopiero wtedy zobaczę moje maleństwo.

Rosnijcie zdrowo :*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Faktycznie różnica kilku dni.
Ale już nie długo zobaczysz swoje maleństwo piękne przeżycie usłyszeć bijące serduszko, co prawda było słabo słychać bo jeszcze malutkie. We wtorek mam kontrolę.
A Tobie towarzyszą jakieś bóle podbrzusza?
 
reklama
Witajcie dziewczyny :)
W końcu udało mi się przeczytać wszystkie strony, Więc nadszedł czas żeby do Was dołączyć.
Gratuluję wszystkim i cieszę się że jest Nas tu tyle.
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki 10.09.
We wtorek byłam na pierwszej wizycie u gina. Coś pieknego Maleństwo się rozwija i usłyszałam już bijące serduszko-6tydz.4 dzień.
Dostałam Duphaston i L4 , przez to że od samego początku towarzyszą mi bóle podbrzusza. Po niedzieli kontrola. Trzymajcie kciuki, a ja trzyma za Was.
Pozdrawiam

Witaj :)
Ja pierwszy dzień ostatniej miesiączki 6.09 i wczoraj na usg 6t1d :) serduszko bije, wszystko w normie :)

Trzymaj się i odpoczywaj :)
 
Do góry