reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ale przynajmniej juz byłaś u lekarza [emoji4] I tego zazdroszczę.

Ja miałam @ 12.09, ale chyba przez długość cyklu wychodzi ze ciąża dopiero 4tyg. Ehhh, dwa tyg czekania to męka. Szczególnie jak czytam że niektóre dziewczyny juz słyszały serce. Zazdroszczę [emoji22]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ide za tydzien dopiero i też nie mogę sie doczekać. @ostatnia mialam 19-20 tak sir dziwnie rozkrecala

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja biorę Prebalen plus.

Na zgaga pomagały mi bardzo płatki migdałów które trzymałam przy łóżku.

Nie mam pojęcia jakie imię wybrać. Pierwszy syn nazywa się Mikołaj Andrzej. Po dziadkach[emoji4] i chyba nawet trafione, bo syn skóra z dziadka zdjęta [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W naturalnym poczęciu ciężko na początku ustalić wiek ciazy, bo owulacja nigdy nie jest jak w zegargu i ta sama data miesiączki nie musi znaczyć tego samego wieku ciazy.... U Ciebie widać sie to przesunęło i na serduszko jeszcze jest czas, jak nic sie nie dzieje to sie nie stresuj i spokojnie czekaj na kolejna wizytę [emoji6]

Co do l4.... jeśli nie mieszkasz w Uk to zmień lekarza.... ciąża to nie choroba ale przywilej i jeśli czujesz,ze potrzebujesz odpocząć to to rób. Ja sie nawet nie pytałam czy mogę L4 , powiedziałam, ze potrzebuje i tylko sie zapytał na ile. Dostaje na 2 tyg ze względu na plamienia.

A co do imion to każdy ma inny gust i moze lepiej nie obrażać innych "pospolitymi " imionami... i "Jessikami."..

A prenatalne i Nifty będę robić w klinice, bo mój prowadzący ciaze nie ma uprawnień a skoro juz płace to chce mieć pewność dobrze wykonanego badania.


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Absolutnie nikogo nie obrażam - wyrażam swoje zdanie na ten temat.
Ania jest ładne, choć często nadawane, co czyni je pospolitym (I nadal mimo to uważam że to piękne imię, ale mnie się przejadło)
Jeśli chodzi o Jessiki to też bym nie nadała takiego imienia bo "nowości naszych czasów" nie są dla mnie - co nie zmienia faktu że innym mogą się podobać i jak najbardziej to szanuje i broń Boże nie potępiam czy nie wyśmiewam bo a)Nie ma czego, b)Nie mam takiego prawa :)
Każdy nazywa swoje dziecko jak chce.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sobie wymyśliłam Krzysztofa albo Klare. Mąż stawia na Lucjana co to w ogóle nie wychodzi w gre[emoji23]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Krzysiek tez mi się podoba, ale pewnie dlatego ze to imię męża [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale przynajmniej juz byłaś u lekarza [emoji4] I tego zazdroszczę.

Ja miałam @ 12.09, ale chyba przez długość cyklu wychodzi ze ciąża dopiero 4tyg. Ehhh, dwa tyg czekania to męka. Szczególnie jak czytam że niektóre dziewczyny juz słyszały serce. Zazdroszczę [emoji22]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też miałam późno owulacje.
To czemu dla swojego własnego spokoju nie zapiszesz się wcześniej?
Cykl rozpoczął się szybciej od mojego a owu też miałam baaardzo późno więc jest szansa że już u Ciebie coś będzie :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Krzysiek tez mi się podoba, ale pewnie dlatego ze to imię męża [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja znam samych fajnych Krzysiów wiec dlatego tak wymyslilam [emoji39] a imie dla dziewczyny to troche trudniejsze. Pierwsza córka to Julia po mojej babci ktora nie doczekala sie prawnuczki

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laski a czy w tych rozmowach to nie pomyliłyśmy pierwszego tętna (są opinie że nie poeinno się go słuchać ) od bicia serca. Aga u Ciebie tętno bylo chyba? Może coś pomylilam

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wyraźnie widziałam jak załączenie "pulsowało", krew płynęła.
Serducha nie było

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry