reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny jak u Was z seksem we wczesnej ciąży? Nie spytałam gina, opinie są różne... myślę że obawy są w większości niepotrzebne a strach ma wielkie oczy..
Ja jestem chora i mamy przerwę ale czuje się coraz lepiej, no i mąż już widzę po oczach, że już słabo się trzyma [emoji14]
Co sądzicie? Jak jest u Was?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
My mamy zakaz :) dlatego mój gra w gta cały czas :D

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A co powiedzialas lekarzowi?
Bo ja jak rozmawialam dzis z lekarzem przez telefon to powiedzial mi ze ciaza to nie choroba i ze na wymioty moge sobie kupic cos w aptece. A jak mu powiedzialam ze pracuje na zmiany i dojezdzam do pracy 30 km i ze mega spac mi sie chce nawet jak jade autem to powiedzial mi ze taka jest ciaza w pierwszych trzech miesiacach i trzeba to przetrwac.

Juz sama nie wiem co powiedziec zeby dostac zwolnienie.
Zmień lekarza

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co powiedzialas lekarzowi?
Bo ja jak rozmawialam dzis z lekarzem przez telefon to powiedzial mi ze ciaza to nie choroba i ze na wymioty moge sobie kupic cos w aptece. A jak mu powiedzialam ze pracuje na zmiany i dojezdzam do pracy 30 km i ze mega spac mi sie chce nawet jak jade autem to powiedzial mi ze taka jest ciaza w pierwszych trzech miesiacach i trzeba to przetrwac.

Juz sama nie wiem co powiedziec zeby dostac zwolnienie.
Może powiedz ze zwymiotowałas komus na buty :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy zakaz :) dlatego mój gra w gta cały czas :D

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Tyle że ja mam przekrwiona pochwe i ph nie takie jak trzeba. Lekarz się boi ze będę krwawic i nie będzie wiadomo czy od sexu czy od ciąży. A ze jestem po stracie ... to musimy wytrzymać.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez tyle miało maleństwo jak byłam na ostatnim usg w 6t1d a dzisiaj 9t4d i prawie 2,8 cm :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie było podobnie 9t3d 2,6cm
U mnie tez tyle miało maleństwo jak byłam na ostatnim usg w 6t1d a dzisiaj 9t4d i prawie 2,8 cm :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Macie jakieś typy imion dla fasolek?[emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Chłopiec bezdyskusyjnie Grzegorz - po moim zmarłym tacie.
Pracuje w przedszkolu i już baaardzo długo małego Grzesia nie widziałam ! I to mi się podoba, nie dałabym dziecku Jakub, Szymon czy Filip na imię, bo w przedszkolach aż się roi od chłopców o tym imieniu.
Jeśli chodzi o dziewczynke to bedzie kłopot... mój chce Anię czy Julke a na to w życiu nie pójdę bo imiona taaaakie pospolite.. Z zwykłych to zuzanna mi się podoba ale też jest w pierwszej 3 najczęściej wybieranych imion w 2017r..
Podobają mi się stare nietypowe imiona, np. Florentyna czy Celestyna ale mój nie chce :( (nie mylić z modą na dżesiki itd bo to zupełnie "inna inkszość").
:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak u Was z seksem we wczesnej ciąży? Nie spytałam gina, opinie są różne... myślę że obawy są w większości niepotrzebne a strach ma wielkie oczy..
Ja jestem chora i mamy przerwę ale czuje się coraz lepiej, no i mąż już widzę po oczach, że już słabo się trzyma [emoji14]
Co sądzicie? Jak jest u Was?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mysle ze jesli ciaza nie jest zagrozona to jak najbardziej[emoji6] Wiadomo ze nie ma co szalec ale delikatnie dlaczego nie... Wiekszy problem jest jak nie ma ochoty... Ja w pierwszej ciazy to libido 0 mialam... Sex to bylo zlo konieczne [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A
A może zmień lekarza?[emoji6] Ja poszłam najpierw do takiego faceta. Prostak, gbur i w ogóle. Teraz jestem u babeczki i ona mówiła jak bylam w ciąży że gdy praca bedzie mnie bardzo.męczyć to da mi l4 bo stres nerwy i zmęczenie to nie sa idealne warunki dla.dziecka

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
A to zwolnienie to masz na pierwsze 3 miesiace czy na ile?
 
A co powiedzialas lekarzowi?
Bo ja jak rozmawialam dzis z lekarzem przez telefon to powiedzial mi ze ciaza to nie choroba i ze na wymioty moge sobie kupic cos w aptece. A jak mu powiedzialam ze pracuje na zmiany i dojezdzam do pracy 30 km i ze mega spac mi sie chce nawet jak jade autem to powiedzial mi ze taka jest ciaza w pierwszych trzech miesiacach i trzeba to przetrwac.

Juz sama nie wiem co powiedziec zeby dostac zwolnienie.
W głowie się nie mieści jakiś pajac nie lekarz. Praca na nocki, dojazdy, zle samopoczucie i on nie widzi przesłanek do l4?
Uciekaj od niego jak najprędzej!
Albo idź i powiedz że rzygasz, zasypiasz na stojąco i masz zawroty głowy.. I ma Ci dac l4 bo masz takie prawo! A jak nie to nara!
Ehhh pajac jeden

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry