reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny mam pytanie czy wy to badanie na przeziernosc karkowa robicie u tych ginekologow co mają odpowiednie kwalifikacje do wykonywania usg prenatalnego czy robicie to u swoich, którzy po porostu to robią ale niekoniecznie mają na to papiery ???
Zastanawiam się nad zmianą ginekologa bo ten co u niego byłam dwa razy prywatnie na ostatniej wizycie nie założył mi nadal karty ciąży (wtedy 9t3d) czy to normalne? Zbadał serducho i zlecił badania tylko.
Myślę czy nie przepisać się do gina który pracuje w szpitalu, w którym chciałabym rodzić i ma wszystkie kwalifikacje na badania prenatalne usg. Spróbuję jutro zadzwonić i dopytać o terminy u niego[emoji20]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie czy wy to badanie na przeziernosc karkowa robicie u tych ginekologow co mają odpowiednie kwalifikacje do wykonywania usg prenatalnego czy robicie to u swoich, którzy po porostu to robią ale niekoniecznie mają na to papiery ???
Zastanawiam się nad zmianą ginekologa bo ten co u niego byłam dwa razy prywatnie na ostatniej wizycie nie założył mi nadal karty ciąży (wtedy 9t3d) czy to normalne? Zbadał serducho i zlecił badania tylko.
Myślę czy nie przepisać się do gina który pracuje w szpitalu, w którym chciałabym rodzić i ma wszystkie kwalifikacje na badania prenatalne usg. Spróbuję jutro zadzwonić i dopytać o terminy u niego[emoji20]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Chodzę na te badania do drugiego gin. Moja nie ma sprzętu.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmmm
ż basenu nici i obawiam się że mogę opuścić wasze grono. zaczęłam plamic. poszłam do lekarza ale oczywiście nie wiele poradzil.dopiero jutro mam jechać do szpitala na early pregnancy i tam mnie zbadaja i zrobią usg. do rana chyba oszaleje

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana plamienie moze mic zlego nie oznaczac :-*
 
Dziewczyny ledwo nadrabiam z czytaniem Was ;)

Pomocy !! Co na wymioty na nudności , na zgagę ??? Ja nie mam mocy wstać z łóżka , a jutro pasowanie na ucznia mojego synka.

Help !
Dolanczaam sie do pytania... Call dzien prawie mdlosci...wstac sie nie da... Zmuszam sie zeby do wc ways... W poniedzialek wizyta ..od dwoch dni boli ale take skurczowo magical... Nie pamietam kiedy sie tak zle czulam :-(
 
Dziewczyny dzięki za pamięć [emoji173]
Zgodnie z obietnicą pisze - jestem po wizycie, trochę się martwiłam bo dzisiaj w sluzie nitki krwi ale po badaniu wszystko ok. "Książkowa szyjka, mięciutka, pulchna macica, ładny mleczny sluz":p pęcherzyk dopiero, na serducho jednak za wcześnie :( ost okres 14.09 a w karcie ciąży 5t wpisany - tp. 21.06... widzę jedna z Was ma na 23.06 i serducho było :( no szkoda.. :(
Pieknie tętno było widać przy połączeniu, pulsowało prawidłowo :)
L4 na 4tyg, wizyta po zakończonym l4.
1509040866-bb4c91411fd42833-aaaaaa.jpeg


Teraz tylko trzeba się wyluzować.. I czekać :)
Buziaki !

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Super :-):-):-) ciekawa jestem Co umnie W poniedzialek bedzie...
 
Spróbuj najpierw zobaczyć w Ełku w Dominice wozki, tam mają całkiem spory wybór :)
Nie wiem czy do grudnia wybiorę się do Ełku bo jakoś rzadko tam jeżdżę. Dominika tak ten sklep się nazywa? Jeśli będę to zobaczę, bo jak nie będziemy do tego czasu w Ełku to w grudniu będziemy dłużej na Śląska siedzieć to wtedy tam myślę coś kupić w Krakowie lub Katowicach :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak u Was z seksem we wczesnej ciąży? Nie spytałam gina, opinie są różne... myślę że obawy są w większości niepotrzebne a strach ma wielkie oczy..
Ja jestem chora i mamy przerwę ale czuje się coraz lepiej, no i mąż już widzę po oczach, że już słabo się trzyma [emoji14]
Co sądzicie? Jak jest u Was?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm... Ze tak powiem rano do poludnia Zoe sie czuje ale... Wieczorem wszystko gra jednym slowem Po staremu :-)
 
reklama
Do góry