reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja dzisiaj też po wizycie. Dzidziuś się chowa, serducho bije, ale tak ucieka od usg.
Póki co dostałem skierowanie na badania.

Co to ten dziewczyny w 6mc.. Masakra to straszne.. dlatego jak tylko poczuje się ruchy płodu trzeba się na nie wyczulić i ka kontrolować.. jak bobas przestaje się ruszać albo rusza się zbyt energicznie to na szpital


Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja już po drugiej wizycie. Dzidziuś pięknie rośnie. Ma 1,38cm :-) ogólnie czuję się Dobrze. Mdłości ustaly. Wyniki badań też w normie. Jedynie TSH na poziomie 3.8 a norma do 4.2 więc dostałam leki.
Kinga w ciąży TSH powinno być ok 1,5-2 różnie lekarze preferują.. Ja miałam 2,93 i gin zwróciła mi uwagę że mam iść do endokrynologa, dostałam leku o dr powiedziała że będziemy schodzić tak do 1,5

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Straszna wiadomość na takim etapie usłyszeć że serduszko nie bije;((
Gorsze chyba byłoby tylko mieć świadomość że trzeba urodzić martew dziecko. Bo tak się zdarza;/

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka;) tylko ja cierpię na bezsenność?;( 4.;45 a ja już wcinam serek wiejski;/ później pół dnia ziewam. Co na to poradzić?

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka;) tylko ja cierpię na bezsenność?;( 4.;45 a ja już wcinam serek wiejski;/ później pół dnia ziewam. Co na to poradzić?

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie tylko Ty:) ja tez juz nie moge spac a kolo 9 najlepiej znow bym poszla :) dodatkowo w nocy kilka pobudek :)


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja zasypiam bez problemu ale budzę się po 2-3 godzinach i do rana się męczę :( a potem w pracy nie mogę się skupić


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry