reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Laski dopada was ciazowa paranoja. Tak PARANOJA. Mamy przesilenie jesienne to normalne że się sypią kochane. Poczekajcie po ciąży jak siw sypią to u niektórych łyse plamy sie robią;) glowa do gory jak juz macie dramat nafta kosmetyczma wzmacnia wlosy. Trzeba wycierac ze skore głowy

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na bank będę łysa bo włosy od 8 lat mam słabe i cały czas walczę z przeswitami i nic nie pomagało. ...cóż peruka byle maleństwo było zdrowe!

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na bank będę łysa bo włosy od 8 lat mam słabe i cały czas walczę z przeswitami i nic nie pomagało. ...cóż peruka byle maleństwo było zdrowe!

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Kup nafte kosmetyczna i wcieraj. Moja ciotka juz konkretne zakola miala i jej pomoglo. Ale w aptece sprawd czy jest dozwolona dla ciezarnych

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W 48 h powinien być przyrost o 60% ( ale nie musi)[emoji6] wszystko jest dobrze, świetna beta, spokojnie czekaj na wizytę.


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Ojezuuuu dzieki pocieszylas mnie [emoji9]
tak mnie boli kręgosłup dziś. Moja mala chyba czuje ze nie bedzie juz sama. Ciagle na rączki

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny lada moment i włosy będą super mocne. Ja mam bardzo przetłuszczające się i wypadające a w ciąży miałam ich mega dużo i w ogóle się nie tłuściły. Za to po porodzie to dramat. Miejscami to łysa byłam.

Wczoraj byłam na wizycie i mój bobas ma już 21 milimetrów :) serduszko bije szybko i generalnie jest wszystko dobrze. Cieszę się bo poroniłam kilka razy i ten stres mnie wykańcza.
Ale mam mdłości straszne więc wiem, że jest dobrze z dzidzią.
 
Mi włosy zawsze wypadaly. Przy myciu i czesaniu. Teraz mi się poprawił ich wygląd. Są blyszczace.

Za mną ciężka noc. Mały ma okropny katar. Nie chce dac sobie wyciągnąć. W nocy przez to płakał. I teraz jak spał też mu ciężko było.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom

Kasiu przybijam piątkę. Moja młodsza też zakatarzona, mąż z nią został na zwolnieniu, ale w nocy to mama ma czarodziejskie moce, tata nie może nawet dotknąć. Spałam 3 godziny, w pracy miałam taki kryzys, że musiałam podejść na 15 minut do takiego game roomu, tam mamy różne pufy i hamaki - zrobiłam sobie 15 minut drzemki. Trochę pomogło.

Ja mam jutro pierwsze usg, za tydzień wizyta, a w najbliższy piątek mam rozmowę z szefem - będę go informować o ciąży.

Aaaale mi się spać chce. Nie mam na nic siły. Wszędzie zasypiam. Wczoraj zasnęłam na kanapie z córką na rękach, przedwczoraj w łóżku starszej podczas czytania książki na dobranoc.
 
reklama
Dziewczyny ja już po drugiej wizycie. Dzidziuś pięknie rośnie. Ma 1,38cm :-) ogólnie czuję się Dobrze. Mdłości ustaly. Wyniki badań też w normie. Jedynie TSH na poziomie 3.8 a norma do 4.2 więc dostałam leki.
 
Do góry