reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja byłam też dziś na kontroli u endokrynologa nadal mam tabletki odstawione ...
Tsh 0.146 ft4 1.760

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie wróciłam z wyczekiwanego usg. Słyszałam serducho i widziałam 16mm ludzia :D Jestem szczęśliwa i spokojniejsza :) Ale była w gabinecie dziewczyna ok 6mc i widziałam jej rozpacz dowiedziała się, że serce nie bije. Nie mogę przestać o niej myśleć :( to jest takie straszne i przerażające.... :( :( :(
Masakra chyba nie będę mogła spać...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja już po drugiej wizycie. Dzidziuś pięknie rośnie. Ma 1,38cm :-) ogólnie czuję się Dobrze. Mdłości ustaly. Wyniki badań też w normie. Jedynie TSH na poziomie 3.8 a norma do 4.2 więc dostałam leki.
A Ty się wcześniej leczyłaś na tarczyce?

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry