reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

To ja z innych niż Wy - jak bym mogła (a nie mogę bo praca) to bym spała 20h/d! I nie przesadzam - byłabym w stanie ;) Pęcherz też jakby wielki bo w dzień chodzę częściej, ale w nocy potrzeba snu przeważa potrzebę sikania i przesypiam calutką noc :D

Mecenasowa - powodzenia!

Aha, co do wózka to ja miałam Maxi Cosi i tym razem też taki kupię - oczywiście (jak i wtedy) używany, bo nie widzę celowości kupowania nowego :)
 
reklama
Dzien dobry:-)dzis mala byc wizyta pierwsza ale ze wzgledu na niedyspozycje lekarza bedzie W poniedzialek :':)-( kaszel jakis mnie meczy I boli gardlo... Mdlosci nie odpuszczaja... Codziennie od Rana.. Wsumie najlepiej sie czuje na wieczor ale W nocy zle spie... :-(
 
Dziewczyny czy do zaświadczenia lekarskiego o ciąży jest potrzebny nip pracodawcy? Tak sobie teraz o tym pomyślałam a ja go nie mam przy sobie

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy do zaświadczenia lekarskiego o ciąży jest potrzebny nip pracodawcy? Tak sobie teraz o tym pomyślałam a ja go nie mam przy sobie

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Do l4 potrzebny jest nip.
Zobacz na umowie pod pieczątką, powinien być.
Ja śpię dużo, przed ciąża też raczej długo spałam więc to norma :)
Śpię od 20 do 10 rano, bez pobudek na siku (w pracy się nauczyłam niestety sikac 3 razy dziennie- jak wstaje, po powrocie z pracy do domu i przed snem) ;/
O 10 śniadanie i tak o 14 znowu drzemka do 17, 18. Mąż wraca, jemy obiad i spać znów o 20 [emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mam bebetto ,dokladnie rainbow i taki sobie. No ale mam nadzieje ze jeszcze da rade hehe.
A jak podoba Ci sie ten Adamex to poszukaj na olx albo allegro. Sa uzywane w dobrym stanir i nie trzeba wydawac tyle kasy bo gondola to w sumie tylko na kilka miesięcy

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
My też mamy spacerówkę bebetto rainbow...
A ten adamex faktycznie solidny jest, no i prawdopodobnie ta koleżanka koło wiosny będzie go sprzedawać :)

Co do spania to ja też się budzę ok 6-7 a mogłabym pospać do 9 jak młoda...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do l4 potrzebny jest nip.
Zobacz na umowie pod pieczątką, powinien być.
Ja śpię dużo, przed ciąża też raczej długo spałam więc to norma :)
Śpię od 20 do 10 rano, bez pobudek na siku (w pracy się nauczyłam niestety sikac 3 razy dziennie- jak wstaje, po powrocie z pracy do domu i przed snem) ;/
O 10 śniadanie i tak o 14 znowu drzemka do 17, 18. Mąż wraca, jemy obiad i spać znów o 20 [emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo....mogłabym non stop. Zmieniam tylko pozycje i idę na siku, no i jak mnie zemdli to lecę coś zjeść. Poza tym to dziwne, mdli mnie codziennie rano do momentu aż coś zjem, najgorzej wmusić coś jak nic sie nie chce :(
 
Mam to samo....mogłabym non stop. Zmieniam tylko pozycje i idę na siku, no i jak mnie zemdli to lecę coś zjeść. Poza tym to dziwne, mdli mnie codziennie rano do momentu aż coś zjem, najgorzej wmusić coś jak nic sie nie chce :(
To ja bym jadła cały czas [emoji7]
Tak więc... W sumie.. Nic się nie zmieniło

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry