reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Współczuję wam dziewczyny ...Ja co prawda budzę się ze 4 razy bo mnie suszy ale od 4 mogłabym już spać do tej 9 tylko dziś do pracy [emoji20] i tak wstałam godzinę później niż powinnam...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja poczytałam sobie teraz, póki maluch śpi. Doszłam do wniosku, że do ginekologa pójdę za 2 tyg jak będzie szansa usłyszeć serce. Stwierdziłam, że wcześniej nie ma sensu.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam kłopoty ze snem chociaż to też.zależy od nocy. Teraz pracuje na nocki i ciężko mi się śpi w dzień chociaż zwykle nie miałam z tym problemów. Wczoraj mało spałam i źle wiec przed pracą wypilam pierwszy raz od bardzo dawna kawę i nie wiem czy ta kawa na mnie tak działa czy stres przed dzisiejsza wizyta u lekarza. A może jedno i drugie, najszybciej. Do lekarza nie mam umówione konkretnej godziny tylko mam się zjawić między 9 a 15 ale z tego wszystko ze nie chce mi się spać to postanowiłam ze nie będę się kładła i pójdę na 9 żeby być mam nadzieję szybciej spokojniejsza :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam kłopoty ze snem chociaż to też.zależy od nocy. Teraz pracuje na nocki i ciężko mi się śpi w dzień chociaż zwykle nie miałam z tym problemów. Wczoraj mało spałam i źle wiec przed pracą wypilam pierwszy raz od bardzo dawna kawę i nie wiem czy ta kawa na mnie tak działa czy stres przed dzisiejsza wizyta u lekarza. A może jedno i drugie, najszybciej. Do lekarza nie mam umówione konkretnej godziny tylko mam się zjawić między 9 a 15 ale z tego wszystko ze nie chce mi się spać to postanowiłam ze nie będę się kładła i pójdę na 9 żeby być mam nadzieję szybciej spokojniejsza :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Daj znać jak po wizycie [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.
Kciuki za wszystkie wizyty.

Niedawno była rozmowa o wózkach, my mamy po córce, kt dostała po kuzynach ale szwagierka się o niego upomniała bo jej siostra jest w ciąży, termin ma na kwiecień. Więc powiedziałam że nie ma sprawy dam jej go... Ona z gadka wysoczyła że jak my go będziemy potrzebować to nam go dają.. Powiedziałam że może być tak, że siostra będzie go jeszcze potrzebować a my już, ale ona nie załapała bo jest jaka jest... Ale mam gdzieś stary 7 letni wózek, odkupie jakiś fajny, kt będę,od wygodniejszy, bo tamten ma pompowanie koła ale nie są skrętne.. Siostra szwagierki zarabia tyle co ja i mąż razem, plus jej mąż więcej od niej, ale niech mają stary wózek, a my sobie kupimy, stać nas...


Ostatnio miałam okazję jechać wózkiem koleżanki adamex barletta i jest bardzo fajny, super skrętne koła, porządna, stabilna rama...Super!
My spacerówce mamy z bebetto, ale jest średniej jakości, jeśli chodzi o wykonanie.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.
Kciuki za wszystkie wizyty.

Niedawno była rozmowa o wózkach, my mamy po córce, kt dostała po kuzynach ale szwagierka się o niego upomniała bo jej siostra jest w ciąży, termin ma na kwiecień. Więc powiedziałam że nie ma sprawy dam jej go... Ona z gadka wysoczyła że jak my go będziemy potrzebować to nam go dają.. Powiedziałam że może być tak, że siostra będzie go jeszcze potrzebować a my już, ale ona nie załapała bo jest jaka jest... Ale mam gdzieś stary 7 letni wózek, odkupie jakiś fajny, kt będę,od wygodniejszy, bo tamten ma pompowanie koła ale nie są skrętne.. Siostra szwagierki zarabia tyle co ja i mąż razem, plus jej mąż więcej od niej, ale niech mają stary wózek, a my sobie kupimy, stać nas...


Ostatnio miałam okazję jechać wózkiem koleżanki adamex barletta i jest bardzo fajny, super skrętne koła, porządna, stabilna rama...Super!
My spacerówce mamy z bebetto, ale jest średniej jakości, jeśli chodzi o wykonanie.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam bebetto ,dokladnie rainbow i taki sobie. No ale mam nadzieje ze jeszcze da rade hehe.
A jak podoba Ci sie ten Adamex to poszukaj na olx albo allegro. Sa uzywane w dobrym stanir i nie trzeba wydawac tyle kasy bo gondola to w sumie tylko na kilka miesięcy

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widziałam te adamex i wyglądają fajnie i solidnie. Zastanawiam się nad tą firmą lub bebetto ale nie pamiętam jaki model, znajomi mają dwa w jednym i super mi się go prowadzilo a ja myślę o takim samy tylko 3w1 :-)

Jestem 6 w kolejce ale się stresuje ze szok :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Widziałam te adamex i wyglądają fajnie i solidnie. Zastanawiam się nad tą firmą lub bebetto ale nie pamiętam jaki model, znajomi mają dwa w jednym i super mi się go prowadzilo a ja myślę o takim samy tylko 3w1 :-)

Jestem 6 w kolejce ale się stresuje ze szok :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry