reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Kolejne 24h czytania do nadrobienia ;)

Tak jak części Was mój małżonek bardzo dużo zajmował się (i nadal się zajmuje - tzn. teraz to już wspólne spędzanie czasu, bo Staś jest prawie samoobsługowy - jak to ośmiolatek ;)) Stasiem i nie mam wątpliwości, że i z tym bąblem tak będzie :) Pracujemy w takim samym systemie, plus minus czasu w pracy spędzamy tyle samo ale zliczając co, kto, ile w domu robi to z ręką na sercu muszę powiedzieć, że to On robi więcej... Zawsze w sumie tak było. I z zajmowaniem się Stasiem podobnie - jasne że w nocy to ja wstawałam- Małżonka nie obudziłby i alarm bombowy - ale to było naturalne bo natura poskąpiła Mu piersi ;) Warto mężów/partnerów mobilizować bo bardzi wpływa to na więź jaką ma z nim potem dziecko :)

Jutro piękny dzień, bo po 24h w pracy koło 8 rano dotrę do domu i prześpię całe, calutkie przedpołudnie :D A już wiem, że Małżonek ugotował dziś chińszczyznę, więc będę też jadła, jadła i jadła ;)

U mnie w spitalu betaHCG kosztuje 20zł (niezły jest rozrzut - jak czytam Was - w zależności od laboratorium!).

I mam pytanko: czy te z Was które bolały od początku piersi nadal one tak bolą? U mnie obecnie dziewiąty tydzień (8t+2) i tak jakby coraz mniej mnie piersi bolą... a że w poprzedniej ciąży tego objawu nie miałam, to teraz nie wiem co o tym myśleć :)
U mnie beta kosztuje 37zł. Dzisiaj byłam oddać krew i mocz na badania które zleci mi ostatnio lekarz i mam portfel lżejszy o 340zł :(
Piersi mnie cały czas pobolewaja tak samo tak jak przed okresem, a jestem.obecnie w 8t5 :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień Dobry :) Mogę do Was dołączyć?

Jestem po pierwszej wizycie u ginekologa. Niestety na USG jeszcze nic poza pęcherzykiem ciążowym nie widać mimo, że to 7t2d (według OM 2.09). Póki co jeszcze się bardzo nie stresuję bo miewałam 40-45 dniowe cykle i jak na moje oko ciąża jest sporo młodsza. Dowiem się dopiero 7.11 co tam słychać :)
O ciąży wiem od tygodnia, a jeszcze nie mogę w to uwierzyć :)

Też Was bolą plecy, uda i jecie bez opamiętania? :D
 
Ja też dziś niewyspana. Młodsza zakatarzona, spałam tylko 3 godziny i musiałam wstawać do pracy. Mam nadzieję, że odeśpię po południu.

Mnie piersi też ciut mniej bolą niż wcześniej, ale nadal odczuwam dyskomfort.

@Mecenasowa27 ja mam to szczęście, że mam dwie placówki Medicover w mieście, jedną 10 minut od domu - zaraz obok pracy. Tylko moją panią doktor ginekolog mam w drugiej placówce - muszę dojeżdżać koło 40 minut. Ale ma to dla mnie swoje plusy - mogę spokojnie poczytać książkę :)
U mnie niestety tak dobrze nie ma i robiłam dzisiaj badania za które zapłaciłam 340zł. Jestem z małego miasta i tu nawet w pobliżu w większych miastach tez jest skąpo jeśli chodzi o Medicover a 100km też dojeżdżać Noe będę bo to się nie kalkuluje

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oddałam krew na bete. I nie 26zl jak kirdys bylo tylko 30. [emoji12] I teraz czekam do 16 na wynik

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny [emoji3]
Nie pisze ale czytam was cały czas na bieżąco żeby nie mieć zaległości.

Nie mam siły ,od przed wczorajszego wieczoru nie mogę wstać z łóżka, jest mi cały czas niedobrze. Nie mogę nic jeść , poza sucharami.

Haha a tak tęskniłam za tym , ze nie mam objawów. Nie wiem jak się zwleke , żeby odebrać dziecko ze szkoły ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny [emoji3]
Nie pisze ale czytam was cały czas na bieżąco żeby nie mieć zaległości.

Nie mam siły ,od przed wczorajszego wieczoru nie mogę wstać z łóżka, jest mi cały czas niedobrze. Nie mogę nic jeść , poza sucharami.

Haha a tak tęskniłam za tym , ze nie mam objawów. Nie wiem jak się zwleke , żeby odebrać dziecko ze szkoły ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja niemal cały weekend przeleżałam. Pobolewa mnie podbrzusze. Dokładnie tak samo czułam się w drugiej ciąży. Dobrze chociaż, że tym razem nie odrzuca mnie od octu, bo korzystam z niego niemal codziennie.
 
reklama
Ja zaczęłam tydzień wymiotami;/ więc czuję że przez pierwsze miesiące będę na minusie.;(
Każda ciąża u mnie wymioty do 2 trymestru.


Umówiłam się na 1 wizytę

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry