reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
@Gosia101318 a co Ty robisz z octem codziennie?
Ja właśnie gotuje barszcz czerwony z ziemniakami to dodałam octu właśnie.

U mnie też 0,5 kg ale na minus.

@Mecenasowa27 a czasem Ty się z terminem nie łapiesz na maj? Bo ja mam dziś 8+3 i termin mam na 1.06. Chyba z terminami to idziemy na pierwszy rzut jako pierwsze ale w praktyce to pewnie część już w maju się rozpakuje:)
 
@Mecenasowa27 a czasem Ty się z terminem nie łapiesz na maj? Bo ja mam dziś 8+3 i termin mam na 1.06. Chyba z terminami to idziemy na pierwszy rzut jako pierwsze ale w praktyce to pewnie część już w maju się rozpakuje:)
Ja na przykład miałam wyliczony wyjściowo na 1.06 termin, ale z USG wynika, że mam 8+5 - co nie zmieni faktu, że sądząc po moim Stasiu, który z brzucha wyjść nie chciał to pewnie w czerwcu urodzę ;) Te terminy to baaaardzo luźne szacunki :D

U mnie 2kg na minusie - co pokrywa się z doświadczeniami z poprzedniej ciąży (zaczęłam przybierać w 3 trymestrze), więc tym razem nie mam zamiaru się tym przejmować ;) Poza tym startuję z dużą nadwagą (10kg więcej niż przed pierwszą ciążą!), więc nawet mnie to cieszy ;)
 
Ja tez napewno na minusie. Nie mam ochoty na jedzenie , wogole. Jedyne co to suchary. I słaba strasznie jestem. W pierwszej ciazy tak nie miałam ....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dzisiaj na petardzie od rana :) Kończę prawo jazdy i tylko niedziela wolna, żeby jeździć. Spać mi się chce, ale walczę, bo potem w nocy będę książki czytać zamiast spać :)
Mnie dziś brzuch pobolewa, jest mi mega gorąco ciągle - jak przy pierwszej ciąży.
Zauważyłam jedną różnicę, że przy pierwszej ciąży odrzuciło mnie od początku od mięsa, a słodycze mi się po nocach śniły, taką miałam ciągle chęć. A teraz nie mogę patrzeć na słodkie, a marzę o mięsie. Wczoraj zrobiłam sobie galaretę z kurczaka :D i zapchalam się plackami ziemniaczanymi :D
Hej a pierwsza ciąża to syn czy córka?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry