reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Nawet nie liczyłam. Ostatnia @20 września. 18 października miałam dostac ale nie przyszła. Jutro ide na bete.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko . W którym tyg najlepiej iść do lekarza? Żeby nie bylo za wcześnie [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam owu dość późno (ok 19dc), idę w czwartek początek 7 tyg (6t1d), zobaczymy co tam będzie widać:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja muszę mojego męża pochwalić. Przy obu córkach bardzo dużo robił. Wstawał, przewijał, przebierał, bawił się z nimi. Zresztą tak jest nadal. Ja dla jego komfortu i wypoczynku chciałam zrobić kącik najmłodszego w bawialni córek, ale mąż zaproponował, żeby maluszek miał łóżeczko w naszej sypialni. My i tak wiemy, że przez pierwsze miesiące niemowlak będzie spał z nami w łóżku tak jak średnia córka.
 
Gosia tez poluje na Czerwonego Pajaka juz sie nie moge doczekac.Ja mieszkam poza Pl wiec co drugi miesiac zamawiam po ok 20 ksiazek zeby placic raz za wysylke

Aktualnie wczoraj skonczylam "Wybor" Samanthy King a zaczelam "Bad mommy"

Teraz poluje tez na te ksiazki jak beda w mojej polskiej ksiegarni internetowej to kupie po polsku
die-moortochter-184903534.jpg
44342078-00-00.jpg


[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 

Załączniki

  • die-moortochter-184903534.jpg
    die-moortochter-184903534.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 476
  • 44342078-00-00.jpg
    44342078-00-00.jpg
    54,4 KB · Wyświetleń: 486
Dziewczyny mam pytanko . W którym tyg najlepiej iść do lekarza? Żeby nie bylo za wcześnie [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ja byłam w 6/7. Teraz w czwartek na przełomie 7/8 mam usg, a tydzień później kolejną wizytę. I wtedy będę miała założoną kartę ciąży. W poprzednich ciążach byłam na pierwszej wizycie w 6 i w 8 tygodniu.
 
Ja byłam w 6/7. Teraz w czwartek na przełomie 7/8 mam usg, a tydzień później kolejną wizytę. I wtedy będę miała założoną kartę ciąży. W poprzednich ciążach byłam na pierwszej wizycie w 6 i w 8 tygodniu.
Mi w 6t5d założyła karte w 1 ciąży. To była 1 wizyta

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ze wzgledu na swoje przejscia tak jak w poprzedniej ciazy karte dopiero bede miala zalozona najwczesniej w 12tc

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
reklama
Do góry