reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Witam wszystkie nowe czerwcowe mamusie. sporo was przybylo.gratulacje i spokojnych 9 m-cy. Ja w weekend tylko podczytuje was bo mój kotek zjechał wreszcie do domu ale tylko na kilka dni i zaraz z powrotem wyjeżdża.wiec musimy się sobą nacieszyć.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
TamiSu nie odchodz wierz mi ze latwiej jest jak ma sie wsparcie.Wiem cos na ten temat bo wiele dziewczyn fajnych tu poznalam i nieraz wyciagaly mnie za uszy z dolkow.Zaraz doczytam Twoja historie bo jeszcze nie wiem o co chodzi.Trzymaj sie dzielnie [emoji182]

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
A powiedzcie mi dziewczyny czy was też tak czasem pobolewaja jamniki? ( myślę że to jajniki) takie kłucie czasem ż jednej a czasem z drugiej strony ? Nie pamiętam już jak było poprzednio(minęło 11 lat)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agakomo tak ja tez czase ta mam.Ale z tego co pamieram wpoprzedniej ciay bylo dokladnie tak samo

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
Dla mnie teraz już rzadziej ale też się zdarza, jestem teraz w połowie 8 tygodnia. Teraz czasami podbrzusze pobolewa trochę jajniki rzadziej i też nie raz się zastanawiam czy wszystko jest w porządku skoro rzadko mnie boli a przecież powinno bo macica rośnie, powiększa się. Jednak zaraz te niepokojące myśli odganiam od siebie bo najważniejsze jest ze nie mam żadnego niepokojącego plemienia :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gowki do gory kobitki i myslimy pozytywnie.W czerwcu wszyskie chwalimy sie Maluszlami i koniec kropka.

U mnie ciaza z druga Corka wygladala tak ze mialam robione USG srednio raz w tygodniu bo od samego poczatku napierw plamienia potem bole potem krwawienia a jeszcze potem krwotok.Ale Malutka byla na tyle silna ze to przetrwala.
To tak zeby wszystkich podniesc na duchu [emoji182][emoji182][emoji182]

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
reklama
@TamiSu nie od chodz pewnie przyda ci się nasze wsparcie w najbliższych dniach.

Ja od rana na nogach w sumie jak zwykle. Rano szybkie śniadanie i na zakupy a potem wzięliśmy się za sprzątanie mąż górę sprzątal ja dol nawet firanki się teraz pióra bo mąż po ściągał a potem po wiesi. Tyle co skończyłam teraz myć podłogi. A w miedzy czasie skoczylismy do zoologicznego bo zauważyłam że kończy się karma dla królików i psa i by do poniedziałku brakło. Teraz na chwile siadlam bo czekam aż mi ciasto wyrośnie na drozdzowki z serem ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry