reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Czesc ;) widze ze dużo tu Czerwcówek :)
Zapisalam sie go ginekologa na poniedziałek bo musze w miarę szybko potwierdzić ciąże. Z uwagi na pracę musze wiedziec szybko - by móc zrezygnować z czesci obowiązków - bo niestety nie powinnam sie zajmowac tym w ciazy. Chcialabym popracować na zmienionych warunkach do końca roku, a potem w zaleznosci jak sie bede czuć.
 
reklama
My właśnie jesteśmy na etapie załatwiania całej tej papierologi do kredytu a później ruszymy z budową domu u też w sumie będzie około 90-100m2 na górze trzy sypialnie, łazienka i garderoba i na dole kuchnia, jadalnia, salon, łazienka i pokój :-) ale jeszcze zanim będziemy mieszkać na swoim to kupę czasu minie :(

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

My mieliśmy podobny plan, ale go trochę zmieniliśmy. Wzielismy kredyt na mieszkanie, (mdm więc po narodzinach 3go jeszcze nam spadnie), a za jakieś 3-4 lata będziemy rozpoczynać budowę. Taki jest plan, a czy wyjdzie to czas pokaże. Zdecydowaliśmy sie na mieszkanie, bo tak nam wygodniej. Wszystko mamy blisko, szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy, przychodnia. Do pracy 15 minut. Ale oboje marzymy o domu i z pewnością go zbudujemy :)
 
To ja jestem w trakcie przeprowadzki wlasnie 27.11 juz bedziemy tam teraz malowanie,urzadzanie itp [emoji1]

Wszystkie jesteacie z Pl tak z ciekawosci?

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
Czesc ;) widze ze dużo tu Czerwcówek :)
Zapisalam sie go ginekologa na poniedziałek bo musze w miarę szybko potwierdzić ciąże. Z uwagi na pracę musze wiedziec szybko - by móc zrezygnować z czesci obowiązków - bo niestety nie powinnam sie zajmowac tym w ciazy. Chcialabym popracować na zmienionych warunkach do końca roku, a potem w zaleznosci jak sie bede czuć.

Witaj :)
Widzę że każda z nas ma już jakiś plan na pracę, to dobrze :)
 
Ja niestety w zawodzie w ciazy pracowac nie moge ale i tak od dwoch lat siedze w domu z moim Robaczkiem

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
Wiecie co naszło mnie na wafla z czekolada.;) Mąż wróci z Leroy Merlin i pojadę na zakupy;) mmm takiego właśnej roboty;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Kilkanaście stron temu była dyskusja o trollu - bo jakby to można ująć inaczej - który wstawił na stronę zdjęcie ciąży bliźniaczej w dodatku nie swojej.
Z przykrością oznajmiam, że ktoś niestety skorzystał z okazji i zrobił sobie żart korzystając z mojego starego konta. Często zapominam się wylogować i niestety właśnie poniosłam konsekwencję.
Jestem zła sama na siebie z tej sytuacji. O sytuacji powiedziała mi jedna z koleżanek, która ma tu konto. Byłam całkowicie zaskoczona. Jedyną prawdziwą informacją była ta, że mam dwumiesięcznego synka.
Ktoś zrobił sobie po prostu głupi żart.
 
Dziewczyny odchodze od was. Fajnie bylo ale poczekam na rozwój wydarzen na osobnosci z reszta chyba tu nie pasuje. Milo bylo i powodzenia

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny
Witam nowe czerwcówki ;)

YamiSu trzymam kciuki, oby ta najgorsza diagnoza się nie potwierdziła.

Co do nawilżacza to ja używam każdej zimy od 1szej ciąży...
A oczyszczacz powietrza testujemy od kilku dni, także się nie wypowiem.

Co do Eco żywności to my mamy jajka od babci,co za tym idzie od czasu do czasu kurę na rosół, a także swoje sezonowe owoce i warzywa.
Mleko kupujemy kozie dla córki od znajomych którzy je hodują. Ale pije też sklepowe bez laktozy;)
Córkę karmiłam piersią 2 lata i miesiąc, mimo powrotu do pracy na nocki także.
Trochę się też chustowaliśmy.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny odchodze od was. Fajnie bylo ale poczekam na rozwój wydarzen na osobnosci z reszta chyba tu nie pasuje. Milo bylo i powodzenia

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak to nie pasujesz? Odezwij się i daj znać jak sprawa się rozwinęła, a jak wszystko będzie ok to nas nie opuszczaj! Powodzenia kochana, trzymaj się ;*

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry